Magazín o bývaní

SHERLOCK® líder v bezpečnosti už takmer 30 rokov na slovenskom trhu.

1.9K 0

Spoločnosť SHERLOCK® už takmer 30 rokov na trhu počas svojho pôsobenia zabezpečila 210.000 domácností a objektov. Ako prvá spoločnosť na Slovensku zaviedla pojem “bezpečnostné dvere“. Spoločnosť HASIL a SHERLOCK® spojením svojej činnosti dáva bezpečnosť pre zákazníka na úplne novú úroveň a prechádza tento rok pozitívnymi zmenami. Dôvodom na oslavu bol 10. október, kedy otvoril SHERLOCK® novú kamennú predajňu v Troch vežiach v Bratislave, ktorá je dostupná každému klientovi. Príjemný personál, kvalita a najhorúcejšie Hi-tech novinky z oblasti bezpečnosti vášho domova zaujmú aj toho najnáročnejšieho klienta.

SHERLOCK® líder ponúka na našom trhu nielen segment bezpečnostných dverí, ale aj neodmysliteľné doplnky ako zárubne, zámky a kovania. Rok 2013 sa stal SHERLOCK® významnou súčasťou medzinárodnej skupiny ASSA ABLOY, tak ako spoločnosť HASIL, ktorej hlavné zameranie sú protipožiarne dvere a zabezpečenie. Tým vznikla jedna spoločnosť pod menom ASSA ABLOY Door Slovakia, s. r. o., so silným zázemím a tradíciou, know-how a vlastným vývojom v oblasti bezpečnosti nielen našich domácnosti, ale aj komerčných objektov. „Vytvorením SHERLOCK ASSA ABLOY máme v rukách na jednej strane tradíciu a umenie remesla a zároveň prístup k hi-tech technológiám v oblasti riešenia zabezpečenia. Som presvedčený, že spojenie overenej tradičnej kvality a najnovších technológií prinesie na trh ďalšie nové riešenia, vďaka ktorým budeme vedieť našim klientom ponúknuť najvyššiu možnú kvalitu a ideálnejšie zabezpečenie ich domovov alebo iných objektov,“ komentuje výhody spolupráce Ing. Martin Šolc, MSc., Managing Director Assa Abloy Slovakia.

Priekopník SHERLOCK®

História spoločnosti SHERLOCK® traduje už takmer 30 rokov. Na Slovensku je zakladateľom segmentu bezpečnosti a bezpečnostných dverí. Rok 1921 je začiatkom bezpečnostných dverí na Slovensku, kedy pán Ján Fedík založil rodinný podnik v podtatranskom meste Gelnica. Hlavnou činnosťou bolo sústruženie dreva, kovu a zámočníctvo. Rok 1988 nadviazal na rodinnú tradíciu a hlavná činnosť bola vývoj, výroba, montáž, servis bezpečnostných a protipožiarnych dverí. SHERLOCK® získal ochrannú známku v oblasti bezpečnosti nielen pre slovenský trh, ale aj zahraničie. Rok 2013 bol dôležitým krokom, kedy sa spoločnosť SHERLOCK® lídrom na Slovensku stal súčasťou medzinárodného konceptu skupiny ASSA ABLOY, ktorá je svetovým lídrom na trhu v oblasti bezpečnosti.

Nová predajňa plná Hi-tech noviniek

10. október bol dôvodom na veľkú oslavu, kedy SHERLOCK® oslavoval otvorenie novej predajne určenej najmä pre verejnosť. Priestory novootvorenej predajne v Troch vežiach v Bratislave sú dostupné všetkým aj tým najnáročnejším klientom. Nové názvy bezpečnostných dverí sú jednoduchšie, prirodzenejšie, prehľadnejšie a ľahko zapamätateľné pre každého klienta.

Do skupiny ASSA ABLOY patrí aj rezidenčná značka Yale, ktorá je súčasťou novej predajne a  predstavuje inovatívnu súčasť bezpečnosti. Jednotlivé prvky Yale Smart Living sú komplexným zabezpečením a posledným trendom, ktoré podporujú SMART prvky. Yale Smart Living prezentuje Hi-tech technológiu ako elektronický priezorník, inteligentný zámok ENTR, alebo vybavenie domácností špičkovými domácimi kamerami. Široký záber produktov, ktoré sú súčasťou novej predajne zdvíha úroveň zabezpečenia našich domácností. SHERLOCK® ASSA ABLOY znamená hodnotu bezpečného domova – nikdy ste neboli tak v bezpečí ako dnes. Každý si nájde to, čo hľadá! Nová predajňa SHERLOCK® znamená profesionálny personál, výnimočnú kvalitu a tradíciu bezpečnostných dverí, záručný a pozáručný servis, kľúčovú službu, odborné poradenstvo, veľký výber doplnkov a vybavenie klienta k úplnej spokojnosti.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.