Magazín o bývaní

Ako si zariadiť holobyt?

2.77K 0

Kúpa novej nehnuteľnosti a automobilu patrí k najväčším investíciam, s ktorými sa v živote stretneme. V dnešnej dobe, kedy miera zadĺženosti z roka na rok rastie, si nevieme zabezpečiť vlastné bývanie bez hypotekárneho úveru a zadĺženia sa na niekoľko desaťročí. Ako si ale zariadiť holobyt, aby váš nový domov bol moderný aj o päť, či desať rokov?

Zariadenie domu

Zariadenie domu

Interiérové štúdio – pomoc, ktorú oceníte

Ak vám zariaďovanie interiéru nič nehovorí, pokojne si môžete na spoluprácu prizvať skúsené interiérové štúdio. Práve oni navrhli pekný interiér na mieru už viacerým rodinám, ktoré si spoluprácu s nimi pochvaľovali. Popýtajte sa svojich známych, ktorí už s nejakým interiérovým štúdiom majú skúsenosti. Takýto nábytok si budete môcť pozrieť zblízka, vyskúšať si ho a až potom sa rozhodnúť, či vyhľadáte dané interiérové štúdio, alebo sa poobzeráte po inom. Predsa len je lepšie, keď si nábytok pozriete naživo, ohmatáte ako si ho objednávať len cez internet.

Nábytok vám na mieru

Vráťme sa však naspäť k zariaďovaniu vášho holobytu. Zariaďovanie vášho nového bytu si zjednodušíte práve tým, že si dáte vyrobiť nábytok na mieru. Získate tak originálny nábytok, ktorý u nikoho iného nenájdete. Interiérové štúdia vám nielenže navrhnú moderný dizajn bytu, ale vám aj nábytok vyrobia a vo väčšine prípadov aj dovezú.

Minimalistický štýl

Ak chcete moderný, nadčasovo zariadený domov, tým pádom vám jednoznačne odporúčame orientovať sa na severský minimalistický štýl. Nielenže priestor opticky zväčšíte, ale aj získate priestor nenáročný na údržbu. Je dokázané, že minimalistický štýl dokáže upokojovať naše zmysly. Minimalistický štýl nepodporuje zahlcovanie interiéru zbytočnými dekoráciami a chytačmi prachu. Vytvoríte si tak priestor s čistými líniami, neutrálnymi odtieňmi farieb, ktoré vaše zmysly upokojujú a nie ich dráždia.

Dominantné drevo

Vo vašej novej nehnuteľnosti by mal prevažovať najpevnejší materiál, čiže drevo. Odporúčame vám výrobu nábytku poctivého a zároveň zdravého dreva. Drevo môže dominovať nielen ako nábytok, ale aj ako drevený obklad na stenách a stropoch. Drevo upokojuje a prináša do našich moderných domácností aspoň kúsok voňavej prírody. Je nadčasové, takže sa nemusíte báť, že by ste ho museli o pár rokov meniť. Jediné, čo rozhodnete budete meniť, budú doplnky ako závesy, prehozy na stoloch, obrazy, deky a pod.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.