Magazín o bývaní

Praktické tipy, ktorými lacno a rýchlo skrášlite interiér vášho domova

2.07K 0

Interiérové trendy sa z roka na rok menia a prispôsobovať sa im by nás finančne zruinovalo. My vám ale ponúkame pár zaujímavých a celkom praktických tipov, ako skrášliť interiér vášho domova tak, aby ste neutratili príliš veľa peňazí a zároveň získali originálny dizajn interiéru.

Schody

Schody

Obrusy a behúne s ľudovými výšivkami

Ľudová tvorba sa teší v súčasnosti veľkej popularite. Ak preferujete vidiecky štýl a milujete výšivky, odporúčame vám kúpu nových behúňov a obrusov s ľudovými výšivkami. Kúpite ich nielen na lokálny trhoch od lokálnych hand made výrobcov, ale aj známe reťazce s bytovými doplnkami ponúkajú takéto výrobky – najčastejšie v kombinácii ľanu a bavlny.

Takéto obrusy kráse oživia priestor vo vašej kuchyni.

Prútené/slamené koše

Nemáte kam odkladať deky, prehozy, ale aj časopisy? Poradíme vám originálny spôsob, ako vytvoriť priestor na odkladanie aj týchto vecí. Ak máte doma nepoužívaný slamený kôš, vyčistite ho a použite práve ten. Slamené koše, resp. ratanové koše nájdete aj v obchodoch, ale ručne robený slamený/ prútený kôš je originálny doplnok, ktorý nenájdete nikde inde.

Drevené truhlice

Ak sa vám prútené koše nepáčia až tak veľmi a radšej by ste uprednostnili truhlice, skúste zreštaurovať starú truhlicu (ak doma máte) a využite ju práve na odkladanie týchto vecí. Skvele zapasuje do prázdneho kúta v obývačke. Pokojne ju môžete umiestniť aj na podestu. Skrášli vaše nové moderné schody.

Drevené truhlice vám odporúčame namaľovať výraznými farbami – ideálne žltou, zelenou alebo modrou. Poprípade vyskúšajte servítkovú techniku, ktorá je v súčasnosti veľmi obľúbená.

Ak chcete mať krásne moderne zariadený domov, vyhádžte staré chytače prachu a investujte radšej do kvalitných keramických alebo krištáľových váz. Tieto doplnky sú originálnejšie, vzácnejšie. Sošky, vázičky, ktoré sú gýčové, vyhoďte. Neposlúžia vám a váš moderne zariadený priestor zbytočne oškaredia.

Drevený obklad na strop

Drevo je originálny a nadčasový dizajnový prvok, preto sa ho nebojte pustiť aj k vám domov. Ak zápasíte s nerovnými stropmi, vyrovnajte ich napríklad drevenými obkladmi. Vyberte si farebné prevedenie identické s nábytkom v miestnosti a skrášlite svoj domov naozaj originálne.

Drevený strop krásne vynikne aj na schodišti. Ak ste len nedávno menili obklad na schodoch za kvalitnejší obklad na schody, skúste aj strop na schodišti skrášliť pekným dreveným obkladom.

Inšpirujte sa našimi praktickými tipmi a zmodernizujte interiér vášho domova.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.