Magazín o bývaní

4 super trendy do interiéru

1.56K 0

Rok 2018 sa dávno stal realitou a preto je načase pozrieť sa na moderné interiérové trendy. Vybrali sme pre vás tie, ktoré majú silu presiahnuť do ďalších rokov.

Trendy do interiéru

Trendy do interiéru

Zelená a organická – skvelý pomer cena-výkon

Dizajn, ktorý nezaťaží rozpočet? Dobrá správa, vieme ako na to! Rastliny sú trendy, cenovo dostupné a predstavujú úžasný spôsob ako vyzdobiť priestor pridaním peknej farby (alebo skupiny farieb). Benefitom je navyše čerstvý kyslík, ktorý rastlinky produkujú. Nie len obytné, ale aj komerčné priestory sa dajú krásne vyzdobiť trendovými zelenými stenami.

Čierna s bielou ladia

Čierne a biele vzory domácich dekorácií môžeme vidieť na najvychytenejších prehliadkach v Paríži, Madride či Lisabone. V rámci interiéru vytvárajú veľmi čerstvé a aktuálne prostredie. Perfektný spôsob ako pridať do svojho príbytku niečo nové predstavujú riešenia dekoratívnych vankúšov s čierno-bielou potlačou, ručne maľovanej keramiky, skvele zapasuje aj nová sada posteľnej bielizne vo výraznom čierno-bielom prevedení.

Keď sa indoor prelína s outdoorom

Mix interiéru a exteriéru, prelínanie vonkajšku s vnútorným priestorom. Cítite to rovnako? Potom by ste zo svojho zreteľa určite nemali vynechávať masívny nábytok. Drevo je predstaviteľom nadčasového stavebného materiálu a jeho prirodzená farba a štruktúra dodá každej miestnosti na veľmi osobitom výraze. A prečo masív? Rozhodne sa oplatí vsadiť na kvalitu a masívny nábytok ju bezozvyšku poskytuje, tak preto.

Vintage štýl rozpráva príbehy, nechajte ho hovoriť

Ak chcete nechať váš príbytok hovoriť za vás, potom by ste sa rozhodne mali pridŕžať vintage doplnkov, ktoré majú silu vytvoriť jedinečný a osobný zážitok. Skombinujte jedálenské stoly z masívu, knihy a umenie do jednoliateho pôsobivého celku! Radíme nájsť historickú éru, ktorá vám sedí najviac, a vyberať a kombinovať doplnky práve z nej.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.