Magazín o bývaní

Vytvorte si príjemné posedenie na záhrade a terase

1.92K 0

V tomto horúcom letnom počasí si prajeme len jediné, a to ísť z práce domov a vychutnávať si oddych a príjemné teploty na svojej záhradke, terase, či balkóne.

Ak plánujete zveľadiť exteriér vášho domova a popritom nevynecháte ani terasu, poradíme vám, čo si všímať pri rekonštrukcii tohto obľúbeného priestoru nás všetkých, najmä teraz cez letné mesiace. Vychutnajte si parádne posedenie na záhrade a na terase rýchlo a zároveň lacno. Čo všetko k tomu potrebujete?

Záhradné stoličky

Záhradné stoličky

Záhradné stoličky

Aby ste si vôbec mohli vychutnávať posedenie na záhradke a terase, potrebujete priestor na sedenie. Pochopiteľne, na zemi sedieť určite nebudete. Potrebujete pevné záhradné lavice, alebo terasové stoličky vyrobené z kvalitného materiálu – ideálne z dreva alebo z polypropylénovej živice.

Na balkóny vám odporúčame vyberať hlavne skladacie stoličky, ktoré kedykoľvek môžete zložiť a odložiť bokom, aby vám nezavadzali.

Záhradné a terasové stoličky sú vyrobené z dobrého materiálu, ktorému nevadia ani výkyvy počasia a farby ani po niekoľkých rokoch nevyblednú. Sú pevné a ani silný vietor ich neprevráti.

Stôl s pevnými nožičkami

Okrem kvalitného sedenia v podobe stabilných exteriérových stoličiek potrebujete veľký stôl s pevnými nožičkami. Odporúčame kvalitný drevený stôl pod kryté terasy. Na otvorené priestory odporúčame skôr plastové stoly, ktoré sú však háklivejšie na silný vietor a hrozí riziko prevrátenia. Ak máte na terase kreslá, originálnym doplnkom k nim bude ratanový stôl. Vybrať si môžete buď z pravého ratanu, alebo umelého. Umelý je však lacnejší. Vydrží ale menej ako ten z pravého ratanu.

Zo všetkých predávaných záhradných stolov vám odporúčame masívne stoly. Masívne drevo je pevné, ľahko sa udržiava a vydrží vám veľmi dlho. Okolo tohto stola umiestnite záhradné stoličky podľa počtu ľudí a môžete si vychutnávať pohodlie, po ktorom ste tak dlho túžili.

Táto kombinácia a možnosť kombinácii vám v mnohom bude pripomínať modulárny systém sedačiek. Predsa len sa bude v niečom líšiť. Budú iného materiálového prevedenia a budú umiestnené v exteriéri, čo sa o modulárnych sedačkách povedať nedá. Tie sú vhodné do firemných priestorov, najmä na recepcie. Využívajú sa aj v čakárniach v nemocnici. Ako aj niektorí predajcovia uvádzajú: „Sú vynikajúcim riešením ako vytvoriť priestor v rámci pracoviska priestor pre nerušené rokovania.“

Vytvorte si príjemné posedenie na záhradke a na terase a okrem pevného stola a záhradných/ terasových stoličiek si doneste k vám domov aj záhradnú hojdačku a záhradné ležadlo. Umiestnite ich neďaleko krytej terasy. V prípade, že budete oddychovať, budete môcť komunikovať s rodinnými príslušníkmi nachádzajúcimi sa na krytej terase.

Už sa tešíte na tento komfort, ktorý vám ponúkne kvalitný záhradný nábytok?


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.