Magazín o bývaní

Objavte perfektné slnečné riešenie pre váš domov

2.28K 0

Ste znepokojení, pretože nie ste schopní pohodlne a naplno využívať terasu v horúcom letnom počasí? Unavení z vášho vyblednutého vonkajšieho nábytku, ktorý nemá pred neustálou expozíciou UV žiarenia jednoducho šancu? Alebo ste nešťastní pre nedostatok súkromia, ktorého sa vám pri sedení na krásnej záhrade v blízkosti vášho domu nedostane?

Je na čase to zmeniť a maximalizovať pohodlie a použiteľnosť vášho obľúbeného vonkajšieho obytného priestoru inštaláciou univerzálnej markízy na terasu.

Jednoducho ak chcete, aby ste zabránili vniknutiu čo najväčšieho množstva slnečného žiarenia do vášho domu, alebo si len neželáte sedieť vonku na trase na priamom slnku, ktoré je zo dňa na deň silnejšie, vyskúšajte markízu. Tá vám zaistí v tomto smere niekoľko výhod, pretože je to v súčasnosti najefektívnejšia metóda exteriérového tienenia.

Najlepšie riešenie zosilneného vonkajšieho tienenia

Vzhľadom k tomu, že tento druh tieniacej techniky je vo väčšine prípadov namontovaný na vonkajšej strane vášho domu, slnečné svetlo sa nikdy nemá šancu dostať do vašich okien a ohriať sklo.

Rovnako tak môžu byť tieto vonkajšie slnečné clony použité, ako účinná bariéra proti hmyzu. Môžu byť motorizované a ovládané pomocou spínača alebo diaľkového ovládania, vďaka čomu ľahko pretransformujete svoju otvorenú verandu v priebehu niekoľkých sekúnd na úplne iný priestor, čo je úžasné, pretože k tomu nepotrebujete žiadne iné komplikované prvky a doplnky, ktoré len zaberajú zbytočné miesto!

A práve spoločnosť Sunsystem.sk vám ponúka takýto rad vonkajších doplnkov tienenia, ktoré vyhovujú všetkým vašim potrebám, chuti a samozrejme aj rozpočtu. Pergoly, markízy a ostatné vonkajšie, ale aj vnútorné tienenie pre váš domov si tu môžete veľmi jednoducho vybrať, a pritom sa nemusíte vzdať pohodlia svojho domu. Veď všetko dôležité nájdete na webe.

Budete ohromení z radosti, ktorou vás naplní dokonalý pocit zo zariadenia vášho vonkajšieho priestoru, ale aj toho, koľko ušetríte napríklad na nákladoch na energiu, pretože takéto varianty tienenia tiež výrazne znižujú množstvo tepelného prírastku vo vašom dome, čo znamená, že používate menej klimatizácie.

Prečo sa oplatí investovať do tohto systému?

Ak vám to stále nestačí, dôvodov pre prítomnosť systému tohto univerzálneho tienenia a svojím spôsobom aj zastrešenia je oveľa viac. Štúdie a skúsenosti ukázali, že vonkajšie systémy na ochranu pred slnkom sú účinnejšie ako niektoré izolačné prvky inštalované priamo v budovách.

V závislosti na farbe, preniká vďaka kvalitným a pevným markízam do vášho interiéru iba 5 až 40 % slnečnej energie, pretože povrchová úprava tienidla je dokonalá, s použitím vysokokvalitných materiálov, ktoré odrážajú veľké množstvo UV žiarenia.

Nájdete ich na sunsystem.cz, kde si môžete vybrať pre seba to najlepšie a najviac vyhovujúce riešenie.  Elektrické markízy od popredného výrobcu slnečných ochranných systémov. Majú ideálnu konštrukciu, ktorá sa ľahko rozkladá a je vybavená špeciálnym systémom ovládania. V niektorých prípadoch sú súčasťou aj solárne a veterné senzory, takže v prípade potreby je o vaše pohodlie a komfort postarané do najmenšieho detailu. 

Dopyt po takýchto zariadeniach je v súčasnosti obrovský a dovoliť si ich môže aj bežná domácnosť, ktorá si chce na svojej terase užívať všetok luxus a ochrániť konkrétny priestor v okolí domu pred slnkom alebo dažďom.

Váš dom dostane novú tvár

Nákup markízy vám poskytne nielen dokonalý systém ochrany pozemku a nehnuteľnosti pred slnkom, ale aj možnosť vytvoriť úplne iný obraz budovy. Nákup markízy, pergoly a iného podobného tienenia je veľmi dôležitou záležitosťou, ku ktorej treba pristupovať veľmi opatrne, pretože každý dizajn a typ má svoje vlastné prevádzkové a technické vlastnosti.

Dôrazne sa odporúča, aby ste pred kúpou markízy konzultovali všetky veci s odborníkmi, ktorí sa orientujú na celý rad modelov a môžu vám pomôcť vybrať vhodnú konštrukciu a systém, berúc do úvahy materiál, počet podlaží, typ budovy a prevádzkové podmienky. S modernou markízou budete dokonale pripravení na všetky „vrtochy“ počasia a nič vám neprekazí pohodlie a luxus pod holým nebom a na čerstvom vzduchu. Tak sa postarajte o to, aby ste si všetko spomínané v najbližšie dni mohli bez problémov zaistiť.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.