Magazín o bývaní

Ako urobiť zo zanedbaného pozemku záhradu snov?

585 0

Už sa vám stalo čosi podobné? Vyhliadli ste si dokonalý pozemok, s ideálnou výmerou a v lákavej lokalite. No je tu jeden problém. Pozemok je viditeľne zanedbaný a poriadnu úpravu si nepamätá snáď už desaťročia! Alebo máte svoj vlastný pozemok, o ktorý sa nestíhate starať a na vašu „divočinu“ sa už začínajú sťažovať susedia? Najvyšší čas pustiť sa do práce! Ako na čistenie veľmi zanedbaného pozemku?

Zanedbaný pozemok – práca pre profesionálov

Samozrejme, musíte sa pripraviť na to, že čistenie veľmi zanedbaného pozemku bude naozaj dlhodobá záležitosť. Zrejme bude potrebné odstránenie náletových drevín, ich odvoz alebo mulčovanie na mieste, vyrovnávanie pozemku, odstránenie prípadných kameňov alebo koreňových systémov a mnoho ďalšieho. Už vidíte, ako sa pri tejto ťažkej práci potíte a pracujete na pozemku niekoľko dní možno aj desiati? Nemusíte. Stačí, ak tieto práce zveríte profesionálom s profesionálnym vybavením!

O váš zanedbaný pozemok sa postará Green climber kosačka. Čo všetko takáto kosačka dokáže?

  1. Čistenie pozemkov – odstraňovanie náletových drevín, koreňov, kameňov a nečistôt, frézovanie pňov.
  2. Mulčovanie trávy – po kosení, čím vzniká prirodzené hnojivo.
  3. Štiepkovanie, drvenie a frézovanie – priamo na mieste štiepkuje a drví všetky nechcené dreviny.
  4. Úprava pôdy frézou – odstránenie organického materiálu, zarovnanie a dočistenie pozemku.
  5. Valcovanie pozemku – pri výsadbe trávnika alebo ako bežná jarná údržba.

Rozsah potrebných prác, ktoré bude nutné vykonať na konkrétnom pozemku, sa posúdi priamo na mieste, prípadne po dohode s majiteľom pozemku. Môžete si však byť istý, že Green climber si poradí aj s tým najviac zanedbaným pozemkom! Veď posúďte sami na www.greenclimber.sk, čo dokáže takáto šikovná kosačka.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.