Magazín o bývaní

Krbové vložky dotvoria dojem z vášho krbu

1.81K 0

Ani sa nenazdáme a opäť nastanú zimné mesiace, keď chlad za oknom bude spôsobovať naše sentimentálne nálady. Vtedy je najlepšie sa vyvaľovať v pohodlí domova. Aby sme to ešte viac vygradovali, ideálne by to bolo pred krbom. Nič sa nepostará o lepšiu atmosféru  lepšie ako príjemné teplo sálajúce z piecky alebo krbu.

Pre tých nápaditých je tu rohová krbová vložka

Teplo, ktoré sála z krbu, je výnimočné. Ak ste ešte o tom nepočuli, tak vedzte, že dokonca lieči. Okrem toho, že sa do priestoru rozlieha rovnomerne, priamo zohrieva predmety a objekty – a teda aj nás. Čiže je maximálne účinné a citeľné. Pohládza naše nervové receptory, čím z nás postupne opadáva stres, napätie a cítime sa uvoľnení a oddýchnutí.

Všetci alergici, pozor! Zbystrite svoju pozornosť. Pri kúrení akumulačným krbom alebo kachľami sa vo vzduchu nevíri prach, pretože teplo sa uvoľňuje postupne a sála priebežne. Dosiahnete maximálnu nezávislosť od energií a ušetríte nemálo peňazí, za ktoré radšej môžete ísť v lete napríklad na dovolenku. A čo je na tom najlepšie – kúrenie s drevom je ekologické a pre našu planétu oveľa prospešnejšie.

Aby toho nebolo málo, iste sa začudujete, že príjemné teplo, ktoré vám krb poskytne, môže dopomôcť k tomu, aby sa upravil váš krvný tlak a celková cirkulácia krvi. Vďaka tomu sa budete cítiť zdravo, plní života a choroby vás budú obchádzať, pretože vaša imunita sa zlepší. Samozrejme, za predpokladu, že tomu aj veríte. Ak sa práve teraz rozhodujete o montáži krbovej vložky, tak čítanie týchto riadkov určite bude mať zmysel.

Krbová vložka je totižto srdce krbu. Je to tá estetická a reprezentatívna časť. Na čo vlastne slúži? Jednoduché – udržiava teplo, aby neunikalo zarovno s dymom. Vy tak ešte veľmi dlhý čas po dohorení využívate jej efekt.

Existuje viacero druhov krbových vložiek; líšia sa kvalitou, efektivitou spaľovania, dizajnom, tým, aké majú sklo i výkon. To všetko sú veci, o ktorých by ste si mali vyzistiť čo najviac informácií, aby ste neskôr neostali sklamaní.

V súčasnosti je najviac vyhľadávaná práve rohová krbová vložka. To znamená, že je umiestnená v niektorom rohu miestnosti tak, že aj roh bude maximálne a efektne využitý.

Rohová – už z názvu vyplýva, že obsahuje dve sklá z dvoch strán. Tým pádom si vychutnáte čarokrásne chvíle ešte viac a z rôzneho uhla pohľadu i miestnosti. Buďte originálni a ohúrte svojich známych. Táto investícia rozhodne za to stojí!


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.