Magazín o bývaní

Komoda v spálni ukryje všetky potrebné maličkosti

1.8K 0

Vedeli ste, že komoda sa dá využiť i ako nočný stolík? Je to tak, stačí len nájsť správny rozmer a zabudnúť na klasické modely spální, kde bola centrom manželská posteľ a dva nočné stolíky. Moderné komody majú v spálňach všestranné využitie.

Komody na uskladňovanie domáceho textilu

Či hľadáte miesto pre uteráky, obrusy, závesy, posteľné obliečky a plachty, alebo dokonca spodnú bielizeň, moderné komody do spálne vám sľubujú veľkú pomoc. Len si stačí premyslieť, či potrebujete viac políc alebo sú pre vás oveľa podstatnejšie zásuvky. Komody sa vám prispôsobia aj rozmermi – jedny sú vysoké a štíhle, ďalšie zasa nižšie a dlhé, iné vyzerajú skvelo, aj keď sú v páre. Špeciálnym typom nábytku sú také komody, ktoré miesto zásuviek obsahujú praktické úložné koše, a najmä tie, čo ich majú dva či jeden, sa skvelo hodia i miesto klasického nočného stolíka. V moderných komodách si aj tá najväčšia maličkosť nájde svoje pevné miesto. Všetky vaše tajomstvá, albumy s fotografiami, dokonca i maturitné vysvedčenia.    

S neutrálnymi bielymi komodami kamkoľvek

Ak sa vo vašej spálni nachádza starší, no nadčasový nábytok, ktorý vyzerá stále moderne, ale napriek tomu máte pocit, že by sa vám zišiel úložný priestor navyše, alebo túžite aspoň zaplniť prázdne miesto pri stene, nemusíte kvôli tomu kupovať novú spálňovú zostavu. Stačí ju doplniť o novú komodu, a vôbec nemusí byť v odtieni aktuálneho nábytku. Najlepšie pre tento účel sú biele komody, ktoré sa hravo prispôsobia štýlu akejkoľvek spálne, modernej i tradičnej. Biele komody sú dostupné v matnom i lesklom prevedení, úplne bez úchytov, ale aj s výraznými ozdobnými úchytmi, ktoré im pridávajú na šarme. Biela farba je neutrálna, a tak dojem z miestnosti nijako nepokazí, naopak sa prispôsobí ako chameleón. Výhodou bielych komôd je tiež to, že pôsobia nežne a miestnosť presvetlia a oživia. 

Spálňa s modernou komodou

Či sa rozhodnete pre tmavú komodu do spálne, alebo bielu komodu v provensalskom či prímorskom štýle, stojacu na ozdobných nožičkách, hlavné bude to, že vám poskytne úložný priestor, ktorý vám chýba vo vašej šatníkovej skrini. Skrine a komody sú teda nerozlučné dvojky najmä v prípade spálne. Mnohí si práve zo spálne vytvoria akýsi „sklad“, aby mohli ostatné izby v domácnosti pôsobiť vzdušne a neboli zapratané nábytkom. Medzi modernými komodami nájdete množstvo kúskov, ktoré presne splnia vaše nároky na veľkosť, dizajn i skladovanie.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.