Magazín o bývaní

Hojdačky do záhrady potešia nielen deti

2.23K 0

Predstava pohodovej chvíle: len vy, pohár dobre vychladeného nápoja, dobrá kniha, teplá záhrada a bosé nohy vyložené na hojdačke. Veru áno, toto nie je žiadny fór. Priznajme sa, koľkí z nás dokážu odolať hocktorej hojdačke? Veď tento kus nábytku nás vnáša do inej ríše. Pocit, ako lietame nad zemou, nám veľakrát dáva krídla a my tak môžeme uletieť z týchto bláznivých dní na miesta, kde je všetko možné. Alebo úplne jednoducho – hojdačka skrátka patrí k domovu.

Moderné závesné kreslo

Hojdačky do záhrady, to nie sú len tie klasiky, ktoré všetci poznáme. Rovné lavice so strieškou s pohodlným matracom, ktoré usadia minimálne troch členov našej rodiny. Samozrejme, tie ratanové sú luxusné a oku lahodiace, ale videli ste už tie na zavesenie? Keď ich prvýkrát zbadáte, vedzte, že na ne budete myslieť stále. Až dovtedy, kým si sami aspoň jednu nezaobstaráte. Je to naozajstné lákadlo pre oči. Vec, ktorá okamžite napovie: „ No tak, pozor, táto rodina si teda vie dopriať všetko len to najlepšie!“ Pevná konštrukcia a tie najlepšie materiály sa postarajú o vaše výnimočné pohodlie a skvelý dizajn zas o závistlivé pohľady susedov.

Neprehliadnite ani hojdacie ratanové vajíčko

Veľmi populárne je v poslednej dobe hojdacie ratanové vajíčko. Je neprehliadnuteľné. Hoci usadí len jedného človeka, ale postará sa o neustály boj členov rodiny či akýchkoľvek hostí. To aby ste si rovno kúpili viac alebo aspoň vytlačili poradovník. Pohodlie, ktoré poskytne, je naozaj nenahraditeľné. Môžete si v ňom pospať, prečítať knihu, vypiť čaj, ale aj poriadne zalietať. O svoju bezpečnosť a o bezpečnosť vašich detí sa rozhodne báť nemusíte. Ratanové vajíčko je stabilné, pevné a vhodné na každú terasu či balkón.

Inšpirujte sa aj dreveným závesným kreslom

Skvelá alternatíva záhradnej hojdačky pre vás, môže byť aj drevené závesné kreslo. Už z názvu vyplýva, že je vyrobené z dreva. Podľa predstáv si ho môžete hoci aj premaľovať na takú farbu, aká sa vám páči. S pohodlnou poduškou na sedenie a naozaj perfektným dizajnom a tvarom zaručene ozvláštni každý priestor. Kreslo visiace na reťazi je tou pravou hojdačkou pre moderné rodinky, ktoré majú rady zmenu, štýl, hravosť a zároveň akúsi spätosť s prírodou.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.