Magazín o bývaní

Krásne detské postele chránia sny našich detí

863 0

Nezáleží na tom, či má vaše dieťa vlastnú detskú izbu, má ju samo, alebo so súrodencom. Jeho skutočným kráľovstvom je preňho nakoniec i tak jeho posteľ. Vyberte mu takú, ktorú bude milovať.

Akonáhle dieťa vyrastie z detskej postieľky, potrebuje svoju vlastnú posteľ. Určite to neriešte starou posteľou, aj keď by ste investovali do nové matraca. Detská posteľ má plniť sny nášho potomka a byť stelesnením jeho túžob. Chlapci túžia byť automobilovými závodníkmi, požiarnikmi či cestovať za dinosaurami. Dievčatká sa chcú stať princeznami, baletkami i sa skamarátiť s jednorožcami. Každý z týchto snov dokáže splniť správne vybraná dizajnová detská posteľ.

Kratšie aj v štandardných dĺžkach

Detské postele je síce možná kupovať pre predškolákov v kratších verziách, 140 cm, 160 cm aj 180 cm dlhých, ale nič nepokazíte nákupom postele v klasických rozmeroch s dvojmetrovou dĺžkou. Nebojujeme potom z obliečkami, pretože používame tie v štandardnej veľkosti. Šírku postele u detských postelí volíme 70 cm, 80 cm, alebo štandardnú, teda 90cm.

Špeciality detských postelí

U menších detí, až do ukončenia mladšieho školského veku, sa hodí posteľ so zábranou proti pádu. Vhodný je aj ďalší doplnok postele – prístelka. Nehodí sa príliš pre druhé dieťa na trvalé spanie, ale je perfektná pre hru, ale aj prespanie kamaráta, bratranca, ale aj iného dieťaťom obľúbeného člena rodiny. Využijete ju aj ako rodičia, pokiaľ je dieťa choré, a potrebujete mu byť v noci na blízku. Priestor pod posteľou je ale možné využiť aj ako praktický odkladací priestor.

Pristúpte k inštalácii postele ako k stavbe kráľovstva pre vaše dieťa

Pridajte nebesá, tapety, obrázky, malé príručné poličky, praktické aj náladové svetielka. V posteli trávi vaše dieťa viac ako tretinu svojho života. Tak nech si ju poriadne užije. Posteľ vám umožní splniť sny vašich detí skôr, ako vôbec zavrú viečka. Urobte im radosť posteľou snov. Krásne detské postele kúpite v e-shope E-kociky.sk.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.