Magazín o bývaní

Swim Spa ako nadštandardná alternatíva ku klasickému bazénu

563 0

Regenerácia, plávanie s protiprúdom a žiadne starosti

Metadescription: Tento bazén s protiprúdom si obľúbia milovníci plávania, športovci aj profesionálni oddychovači. Môžete sa v ňom precvičiť i zrelaxovať počas celého roka.

KW: swim spa, bazén s protiprúdom, jacuzzi

Mať bazén v záhrade je snom mnohých z nás už od detstva. Rozmýšľali ste nad tým klasickým, ale vždy vás odradila predstava, čo všetko to obnáša? Máme pre vás alternatívu, ktorá vám ušetrí čas i starosti a kúpať sa bude môcť čo nevidieť. Ide o bazén Swim Spa.

Tento bazén s protiprúdom si obľúbia rovnako tak milovníci plávania a športovci, ako aj profesionálni oddychovači 🙂 Môžete sa v ňom precvičiť i zrelaxovať. A to v priebehu celého roka bez ohľadu na počasie, keďže má v sebe zabudovanú celú technológiu od filtrovania až po ohrev vody.

Swim Spa – kvalitný značkový bazén

Predstavte si najmodernejšie technológie v kombinácii s maximálnym komfortom. Presne toto v sebe spája značka USSPA.  V smart bazéne Swim Spa sa nemusíte otáčať, dotýkať stien alebo odtláčať, stačí využiť odporový účinok vody v reakcii na pohyb tela. Intenzitu prúdu si môžete nastaviť podľa preferencií.

V spoločnosti Hottub Sauna And Wellness máte na výber spomedzi 3 druhov bazénov Swim Spa – stredne veľkého, veľkého a kombinácie bazéna a vírivky pre tých, ktorí si radi doprajú maximálnu regeneráciu.

Okrem značky USSPA má spoločnosť v ponuke aj ďalšiu TOP značku známu po celom svete, pod ktorou sa skrývajú kvalitné bazény a vírivky – Jacuzzi.

Bazén, ktorý vám prinesie aj zdravotné benefity:

  • spevnenie tela,
  • zlepšenie cirkulácie krvi a dýchania,
  • tonizácia pokožky,
  • eliminácia napätia a stresu,
  • bezpečné učenie sa plávania.

Starosť okolo bazéna? Nehrozí

Bazén vyžaduje minimálnu údržbu, nebude vás trápiť vysokou spotrebou ani energeticky náročnou prevádzkou a zastrešenie tiež nie je nákladné. Navyše, ak si ho zakúpite u dôveryhodnej renomovanej spoločnosti, máte zaručenú garanciu najvyššej odbornosti, záručný i pozáručný servis.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.