Magazín o bývaní

Schoeller Allibert predstavuje inovatívne riešenie pre skladovanie

1.31K 0

Podnikáte v strojárenstve, kovovýrobe, potravinárstve či inom priemysle? V podstate nezáleží na tom, v akom odbore pôsobíte, pretože skladovacie kontajnery majú vskutku široké uplatnenie. V prvom rade je ale nevyhnutné osloviť spoľahlivého partnera, ktorý sa špecializuje na výrobu kontajnerov. Popredným výrobcom plastových kontajnerov je spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá má vo svojom bohatom produktovom portfóliu pestrú škálu variabilných riešení.

Magnum Optimum nielen do skladu

Obľube sa teší skladový plastový kontajner Magnum Optimum, ktorý zoženiete hneď v niekoľkých rozmeroch. V ponuke je variant s vnútornými rozmermi 1140 × 940 × 685 a úžitkovým objemom 734 litrov. Ak ale potrebujete väčší alternatívu, ponúka sa vám prevedenie s vnútornými rozmermi 1140 × 940 × 815 s úžitkovým objemom 873 litrov. V kontajneri Magnum Optimum dokážete previezť materiál s hmotnosťou až 750 kilogramov.

Schoeller Allibert a jeho výroba kontajnerov je preslávená po celej Európe. Spoločnosť sa stane vašou pravou rukou, či už potrebujete pomocníkov do skladov, alebo výrobných závodov. Uplatnenie nachádzajú aj v logistike, a to pre svoju nízku hmotnosť a jednoduchú manipuláciu. V neposlednom rade vás poteší, že spĺňajú všetky európske normy. Prepravovať v nich môžete v podstate čokoľvek, čo vás napadne.

Kde zakúpiť skladové kontajnery?

Obráťte sa priamo na spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá sa na výrobu kontajnerov špecializuje už niekoľko rokov. Zoženiete veľkoobjemové kontajnery, prepravky s otvorenými rukoväťami, paletové kontajnery, ale aj prepravné vozíky. Uspokojí vás i ponukou plastových paliet, plastových kontajnerov, nápojových prepraviek, vedier a stohovateľných prepraviek. Ak máte špecifické požiadavky, neváhajte sa s firmou podeliť a spoločne nájdete riešenie, ktoré bude vyhovovať obom stranám.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.