Magazín o bývaní

Mestský život v Bratislave lahodí každému

814 0

Rozmýšľate o novom bývaní pre vás a vašu rodinu? Ste novomanželia, ktorí túžia po novom krásnom priestore, kde si chcete založiť rodinu a rozvíjať svoje pracovné skúsenosti? Alebo ste podnikateľ, ktorý hľadá priestor, kde by mohol rozvíjať svoj biznis a svoje schopnosti? Dnes vám predstavíme život v Bratislave a projekt, ktorý k nej neodmysliteľne patrí.

Kto hľadá nájde

Nie nadarmo vznikla táto múdra myšlienka. Dnes máte naozaj všetko na dosah ruky, stačí si len k tomu sadnúť, povenovať tomu čas a uvidíte, že natrafíte presne na to, čo hľadáte. Osud vám to prihrá do cesty. Mnoho inzerátov, ktoré sú vám k dispozícii 24 hodín denne a 7 dní v týždni vám ukazujú prehľad toho najhľadanejšieho.

Už asi viete o čo sa jedná. Presne tak, je to predaj bytov v Bratislave. Či už túžite po jednoizbovom byte alebo apartmáne je len na vás koľko chcete investovať do vášho vysnívaného príbytku. Ak však hľadáte niečo na úrovni, je tu jeden vydarený projekt s názvom Danubius One.

Projekt, ktorý pripomína mrakodrap – Danubius One

Bývanie v centre ponúka množstvo výhod. Jednou z nich je aj to, že sa nemusíte nikam ponáhľať a všetko máte veľmi blízko. Ak si zvolíte bývanie v Bratislave a vyberiete si z ponuky Danubius-u, čaká na vás veľkorysá plocha o výmere 38 až 170 m2, kde máte o všetko postarané.

Klimatizované byty sú zárukou príjemného ochladenia v teplých mesiacoch. Balkón, lodžia, terasa prislúcha konkrétnej bytovej jednotke, ktorá má k dispozícii aj pivnicu, výťah a vlastnú garáž pre auto. Je len na vás kú veľkostnú plochu potrebujete, stačí ak si dohodnete obhliadku a môžete sa tak ľahšie rozhodnúť.

Veľkolepý a vydarený stavebný projekt Danubius si získa pohľady nejedného z vás. 13 poschodový „mrakodrap“ sa týči k nebu a je obkolesený krásnou zeleňou, kaviarňou a vlastnou pekárňou typickou pre tento vnútroblok a vybaveným detským ihriskom pre vaše deti.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.