Magazín o bývaní

Rôzne varianty luxusného nábytku a domácich spotrebičov na slovenskom trhu

1.85K 0

Význam nábytku pri pridávaní funkčnosti, tepla a komfortu priestoru môžeme naplno oceniť pri akejkoľvek aplikácii nábytku. Drevené výrobky robia naše domácnosti útulnejšími, čo nám umožňuje dopriať si obľúbené aktivity vo veľkom pohodlí. Vkusne vybraný nábytok pomôže aj pri vytváraní štýlových interiérov pre náš domov s niektorými nádhernými a luxusnými výrobkami, ktoré ponúkajú poprední výrobcovia nábytku.

Zatiaľ čo hotový nábytok bude navždy medzi najpopulárnejšími, zákazkový nábytok prichádza do módy pre tých, ktorí hľadajú osobitné riešenia pre svoje domácnosti. Ako už naznačuje samotný názov, nábytok na zákazku je špeciálne vyrobený na mieru. Do úvahy sa berú ich individuálne požiadavky, čo dáva kupujúcim výhodu pri výbere akéhokoľvek prvku, ktorý sa im páči pri získavaní nábytku pre ich domov.

Najviac individuálnych požiadaviek sa snažia do svojich výrobkov implementovať najmä luxusní výrobcovia. V nemeckom spotrebiteľskom teste Stiftung Warentest sa v minulom roku medzi svetové značky dostala aj spoločnosť Häcker.

Nábytok tvorí atmosféru domova

Pri kúpe nábytku hľaďte najprv na veľkosť a tvar vášho interiéru a na rozpočet. Máte možnosť výberu akéhokoľvek prvku, v závislosti od tvaru, štýlu, dizajnu, farby, textílií a dokonca aj typu šitia a spracovania. Nezabúdajte, že máte možnosť miešania a prispôsobenia celej škály farieb, vzorov, textúr a textílií.

Aký nábytok prinesiete do svojho domáceho interiéru, takú atmosféru domova získate. „Atmosférotvornosť“ je jedným z podpisov kvalitného a detailného dizajnu interiéru. Chcete jedinečný nábytok kvalitnejších značiek? Stavte na personalizovaný dizajn a kvalitné materiály. Či už chcete, aby bol váš konferenčný stolík vyrobený z dreva alebo kovu, čalúnenie pohovky z bavlny alebo hodvábu, vkusne urobená rezbárska práca, leštenie atď., na všetko sa pozerajte v kombinácii s ostatnými prvkami v priestore.

Čoraz viac spoločností vytvára svoju ponuku podľa požiadaviek zákazníkov nábytku na objednávku. Inovatívne techniky a suroviny, ktoré sa využívajú pri zákazkovom nábytku, sa na našom trhu objavujú aj pri katalógovom nábytku. V ponuke tak nájdeme drevený nábytok v kombinácii s mramorom, onyxom, bambusom, dokonca s brokátmi. Základom je využívať iba prírodné zdroje a ponechať nábytku jeho prirodzenú krásu.

Kvalitné spotrebiče Gaggenau

Čo vlastne charakterizuje luxusný nábytok? Vynikajúca kvalita, odolnosť a dlhotrvácnosť. Tieto vlastnosti spĺňajú podľa spomínanej agentúry Stiftung Warentest aj cenovo dostupnejšie výrobky. V kategórii spotrebiče sa v minulom roku v prvej trojici prémiových značiek umiestnila aj spoločnosť Gaggenau s kychynskými spotrebičmi prémiovej kvality.

Hodnotiaca komisia ocenila najmä úzku spoluprácu tvorcov so zákazníkmi pri dizajne nových spotrebičov. hodnotou výrobkov a ich predajnou cenou. Zákazníci dnes viac ako kedykoľvek predtým vedia oceniť spoločnosti, ktoré ponúkajú kvalitné výrobky bez kompromisov.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.