Magazín o bývaní

Nápady pre malé domáce kancelárie, vďaka ktorým využijete priestor na maximum

525 0

Súčasná situácia nás núti pracovať z domu. Mali by sme si preto vytvoriť miesto, ktoré budeme mať radi a bude našou domácou kanceláriou. Niektorí ľudia robia chybu a vytvárajú si kanceláriu z obývačky či kuchyne a ich produktivita klesá. Toto miesto by pre vás malo znamenať prísun kreativity a zabezpečiť efektivitu, ktorú oceníte nielen vy, ale aj váš šéf. Na útulných kanceláriách je asi najdôležitejší pohodlný nábytok, preto vám prinášame niekoľko tipov, ktoré nájdete na našom e-shope Estilofina.

dizajnový kancelársky stôl estilofina

Myslite dizajnovo

Váš priestor by vás mal inšpirovať ​​a odrážať vašu jedinečnú osobnosť. Takže sa nebojte experimentovať. Vytvorte si miesto, ktoré bude módne, funkčné a zároveň útulné. V e-shope Estilofina máte na výber rôzne písacie stoly, ktoré by mali byť základom vašej domácej kancelárie. Písací stôl od Estilofiny prispôsobte veľkosti miestnosti či kúta, v ktorom si chcete domácu kanceláriu vyrobiť. Na výber máte rôzne farby a materiál písacích stolov. Vyberte si taký, ktorý vám najviac vyhovuje. Ak však opticky chcete zväčšiť miestnosť, upriamiť pozornosť by ste mali na biely kancelársky stôl.

dizanová kancelárska stolička

Pohodlne sa usaďte

Pri zariaďovaní vašej domácej kancelárie nemôžete zabudnúť ani na druhú dôležitú vec, ktorou je stolička k písaciemu stolu. Tento kus nábytku je zvlášť dôležitý, pretože správnym výberom stoličky k písaciemu stolu zaručíte vášmu zdraviu správny smer. V e-shope Estilofina máte na výber rôzne stoličky k písaciemu stolu, vybrať si môžete z  rôznych materiálov alebo aj farebného prevedenia.

Pridajte zelenú farbu

Keď už máte vybratý kancelársky stôl a aj stoličku k písaciemu stolu, upriamte pozornosť na doplnky. Zelená farba oživí váš priestor a v podobe kvetu mu vdýchne aj trochu života. Krásna rastlina vám pomôže udržať pokojné a čisté prostredie a navyše vyzerá naozaj dobre. Ako doplnok ju môžete vyložiť na písací stôl alebo ak máte k dispozícii policu, určite bude vyzerať dobre aj tam.

Vyberte si z kancelárskeho nábytku v e-shope Estilofina a vytvorte si z vašej domácnosti to pravé, útulné miesto na homeoffice.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.