Magazín o bývaní

Obľúbené lokality na prácu v Bratislave: Tieto mestské časti klienti vyhľadávajú najviac!

1.63K 0

Bratislava ako metropola láka podnikateľov a firmy do svojich novovybudovaných biznis centier a administratívnych budov či komplexov, ktoré ponúkajú nadštandardné pracovné podmienky. Nájsť si vysnívaný office a kanceláriu môžete aj vy vďaka šikovnému vyhľadávaču na volnekancelarie.sk.

Vedie Ružinov, hneď za ním Staré mesto

V Bratislave vznikajú nové obchodné a administratívne priestory ako huby po daždi. Ako všade na svete, aj v našom hlavnom meste je stále najvychytenejšou lokalitou aj centrum – Staré mesto, ktoré ponúka tie najlukratívnejšie adresy nielen na bývanie, ale aj na biznis. Medzi top lokality pre prácu patrí River Park, Zuckermandel CBC II, Panorama Business II, Blumental Offices alebo Park One.

Kancelárie Ružinov však vedú na plnej čiare, vznikajú nové a nové projekty, ktoré ponúkajú naozaj rôzne možnosti priestorov – od open space – ov až po klasické kancelárie. Komplex BBC, fungujúce Apollo Business Centrum II, City Business budovy, kancelárie v populárnom komplexe Eurovea, Galvaniho Business Centrum, Nivy Tower či Rosum a mnohé iné budovy. Je len na podnikateľských subjektoch, čo im viac v rámci logistickej polohy v Bratislave, vyhovuje.

Od čoho sa odvíja výber vhodnej lokality?

Kým niekomu záleží na pešej zóne, iný uprednostní benefity odľahlejšej mestskej časti. Jednoduchšie parkovanie, blízkosť do iných mestských častí, prípadne na mestský obchvat. Mlynské Nivy zažívajú svoje znovuzdrodenie a čakajú vďaka dobudovaniu infraštruktúry a jednotlivých business centier prílev nových spoločností, firiem i jednotlivcov, ktorí budú zháňať voľné kancelárie práve v tejto lokalite.

Každému však vyhovuje niečo iné, vychytenou sa stala po minulé roky aj Petržalka so svojím Aupark Tower či budovami komplexu Digital Park. Stále mieša karty aj Plus Centrum a rokmi osvedčený Technopol. Zamestnávatelia oceňujú aj výhody Nového Mesta, kde je stále vychyteným miestom Polus Tower či Lakeside Park. Karlova Ves ponúka office na prenájom v jednej z voľných budov Westend.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.