Magazín o bývaní

Dovolenka na Slovensku vás zavedie do útulného ubytovania v Stupave, Pezinku alebo Skalici

250 0

Väčšina ľudí premýšľa o letnej dovolenke v noci, ale zároveň nechce stráviť dlhé hodiny autom. Skvelým tipom je Slovensko. Vďaka svojej dosiahnuteľnosti je príjemným turistickým cílem ao svojich kvalitách presvedčí všetky generácie výletníkov.

Dovolenka na Slovensku – užijete si dych vyrazajúce divy přírody, okolo nich vedou dokonale značené turistické i cyklo trasy, klenoty přírody, a navštívite folkový kulturní festival.

Stupava – len kusok od Bratislavy

Kroky návštěvníků vedú do oblíbeného rekreačního střediska Stupava, které se nachází v Bratislavském kraji a blízko destinace Malacky. Na prvý pohled vás uputa rimskokatolický kostol sv. Stefana, kostol sv. Šebestiana a krásná kaplnka. Nesmiete minúť prírodnú rezerváciu Pod Pajštun , Múzeum Ferdisa Kocky, Sklenený dom ani kaštieľ rodiny Palffyovcov a zrúcaninu hradu Pajstun . Ubytovanie Stupava sa stane ideálnym útočiskom po náročnom putovaní krajinou.

Skalica – památky z dob dávno minulých

Mnoho turistov zaujme ubytovanie Skalica , protože je komfortní a najdete ho v blízkosti historických šperků a zaujímavostí přírody. K najkrajsím patri rotunda sv. Juraja, kostolík sv. Alzbety, alsie kostoly a klastor ci mestske hradby. Architektonické krásy jsou velmi zachovalé a při jejich prehlídce se přenáší do starých romantických caasov.

Male Karpaty ako na dlani

Asi 20 kilometrov od Bratislavy je k dispozici ubytování Pezinok . Mesto leži len kusek od Malých Karpat. Jedná se o významné lyžiarske stredisko, ale aj v letním období si tu výletníci poskytují početné zdroje zábavy. K nejoblíbenějším patří turistika, cyklistika, kúpanie , navšteva divadelních a sportovních akcí a putovanie po vinařských lokalitách. V meste sú cenné památky, ku kterým patří historické námestie Grinava , predmestie Cajla , Panholec a Kučisdorfské údolie. Najlepsie typy na noclahy napríklad ubytovanie Štúrovo Vadaš si vyhledate na webe Hauzi .

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.