Magazín o bývaní

Fibaro naplní vaše očakávania týkajúce sa inteligentnej domácnosti

1.56K 0

Túžbou azda každého jedného z nás, je dočkať sa raz momentu, kedy by sme nemuseli na nič myslieť a iba tak si užívať krásne dni. Táto predstava je veľmi lákavá a čo je najlepšie – je úplne reálna. S možnosťami, ktoré ponúka táto moderná doba, je všetko jednoduchšie.

Značka Fibaro a domácnosť pod kontrolou

Nie len pre všetky domácnosti, ale aj pre firmy, chalupy a záhrady. Zjednodušte si svoje dni pomocou výnimočnej technológie, ktorá sa stará tak o vás, ako aj o váš majetok. Ovládajte svoje spotrebiče a kontrolujte ich spotrebu. Fibaro je značka, ktorá zastupuje Z-Wave bezdrôtovú technológiu , pomocou ktorej dokážete „zladiť“ všetky senzory, detektory, zavlažovacie systémy presne podľa vašich požiadaviek. Ovládajte či už z pohodlia vášho domova, alebo na diaľku.

Toto nie je žiadne sci-fi, ale skutočné pozitívum druhého tisícročia. Doba nám prináša stále viac a viac možností, ako si svoj život vieme čo najlepšie spríjemniť a uľahčiť.

Ako to funguje?

Je to úplne jednoduché. Stačí vám k tomu internetové pripojenie, Z-Wave riadiaca jednotka Fibaro a Z-Wave zariadenia so senzormi a aktuátormi. Je to taká malá „rodina“ technických vecičiek, ktoré to všetko spravia za vás. Jediné, čo ostane na vás, je to správne nastavenie požiadaviek. Pomocou ovládačov, ktoré budú v domácnosti alebo použitím telefónu či tabletu sa tak viete „napojiť“ na svoj domov a zadávať príkazy „mozgu“ , ktorý dôsledne plní svoju funkciu. Stará sa o vaše blaho a chráni váš majetok.

Doplnky v podobe kamerových systémov

Značka Fibaro vám ponúka maximálnu ochranu aj vďaka kamerovému systému, alarmu a senzorom a vy si tak môžete byť istí, že ste v bezpečí. Nič netreba nechať na náhodu, pretože, ako sa hovorí – čert nikdy nespí. Niekedy stačí iba sekunda na to, aby sa stalo niečo zlé. Sú veľmi spoľahlivé, lebo monitorujú stav prostredia. Či už akýkoľvek pohyb alebo otvorenie dverí i okien. Rovnako sledujú celkovú teplotu, vlhkosť, zaznamenajú úroveň CO a dymu. Taktiež sa nemusíte obávať únikov vody a ak ste náhodou zabudli vypnúť svetlá – žiadny problém. Jedno kliknutie a senzory to spravia za vás, aj keď ste ďaleko.

Inteligentná domácnosť s Fibaro dokáže ovládať aj vaše elektrospotrebiče

Môžete si napríklad nastaviť čas, kedy sa má zapnúť váš obľúbený seriál v televízii alebo kedy má začať hrať romantická hudba v tom správnom momente. Pomocou diaľkového ovládača tak z pohodlia svojho gauča dokážete stiahnuť rolety, aby ste mali vytúžené súkromie, alebo vypnúť svetlo. Tiež viete ešte pred príchodom z práce nastaviť kúrenie, aby vás privítalo teplo domova. Máte záhradu a nestíhate polievať? Fibaro opäť ponúka riešenie! Zavlažovací systém, ktorý čaká iba na vaše príkazy. Zapne sa a vypne presne vtedy, kedy to potrebujete. Dokonalé!

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.