Magazín o bývaní

Klimatizácia Bratislava: pohodlie je dôležité

466 0

Predpovede počasia predpovedajú čoraz horúce letá s čoraz častejšími vlnami horúčav. Aj preto sa klimatizácia Bratislava stáva bežnou súčasťou našich domácnosti. Ak si plánujete kúpiť novú klimatizáciu, máme pre vás niekoľko praktických tipov, ako si vybrať správnu klimatizáciu

Klimatizácia  je tepelné čerpadlo, ktorého činnosť sa podobá tomu chladničke: klimatizačná jednotka nasáva vzduch z miestnosti, ochladzuje ho pomocou kompresora a prerozdeľuje studený vzduch.

Split klimatizácia pre menšie byty

Split klimatizácia je vynikajúcim riešením pre klimatizáciu jednej miestnosti alebo garsónky, ktorá nepresahuje 35 m2 . Existuje niekoľko modelov vhodných na väčšie plochy.

Náš tip: Klimatizácia Samsung Digital Inventer

Split klimatizácia pre väčšie byty a domy

Tento typ klimatizácie dokáže pomocou jednej vonkajšej jednotky ochladiť až päť izieb. Kapacita klimatizácie musí byť určená podľa počtu miestností, ktoré sa majú chladiť.

Náš tip: Klimatizácia Daikin Emura

Výber klimatizácie ovplyvňuje viacero faktorov. Pre správne fungovanie klimatizácie je dôležité vybrať správnu veľkosti. Klimatizácia Bratislava Klimachlad vám navrhne optimálne riešenie na mieru pre vaše potreby.

Kontakt klimatizácia Bratislava: tel. 0915 723 124 mail: info@klimachlad.sk

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.