Magazín o bývaní

Ako riadia firmy profesionáli? Používajú CRM systém

303 0

Každý rok skrachuje veľké množstvo firiem. Mnoho firiem sa tiež dostane do úpadku a ku krachu smerujú. Veľakrát sú to aj pomerne veľké firmy, ktoré sú na trhu dlho. Čím je to spôsobené? Je to zlým riadením. Pokiaľ nemáte o firme dokonalý prehľad, nemôžete správne plánovať jej budúcnosť, riadiť zamestnancov, investície a čokoľvek ďalšie. CRM systém sa postará o to, aby ste mali prehľad úplne o všetkom a aby vám riadenie firmy zabralo menej času ako teraz.

AutoCRM nahradí vaše doterajšie programy

Najpokročilejším CRM systémom na trhu je AutoCRM. Používajú ho firmy všetkých veľkostí aj zamerania. Bude vám upravený tak, aby obsahoval všetky funkcie, aké na riadenie firmy potrebujete. Môžete tu riešiť účtovníctvo, správu reklám, rozdeľovanie práce, plánovanie harmonogramu, komunikáciu s klientmi a nahradí aj projektové riadenie – softvér. Ide o všestranný program, ktorý má prehľadné rozhranie a vy sa môžete medzi jednotlivými entitami ľahko prepínať. Mnoho procesov môžete zautomatizovať a sprehľadniť.

S pomocou Ganntovho diagramu napríklad uvidíte, v akom stave spracovania sú jednotlivé zákazky a akú majú nadväznosť na ďalšie zákazky. Pohodlne tu môžete priraďovať zamestnancov k zákazkám, sledovať ich vyťaženosť aj dochádzku.
Dokonca tu môžete aj spravovať súbory a reklamné kampane. Budete tu mať prehľad o všetkých dôležitých informáciách o firme. Môžete si ľahko zobraziť napríklad obrat alebo zisk za rôzne obdobia a podľa toho plánovať výdavky, budete vedieť, akú má váš web návštevnosť, ako ste vyťažení, ako si dlhodobo vediete a čo by ste mali zmeniť. CRM bude tým najväčším prínosom pre vašu firmu a umožní vám prosperovať a nájsť slabiny, ktoré vás predtým brzdili. Vyskúšajte tento systém zadarmo na AutoCRM.sk.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.