Magazín o bývaní

Letné šaty na každú príležitosť

1.49K 0

Leto, slnko, neúnosn teplo a vy máte ísť na svadbu alebo rodinnú oslavu? Predstavili ste si, že sa musíte formálne obliecť a už len pri pomyslení na vaše spoločenské šaty, ktoré máte v skrini vám je teplo? Nezúfajte. Zvoľte na svadbu krásne letné šaty, ktoré vás nebudú vôbec obmedzovať a budete sa v nich cítiť príjemne. Áno, aj to sa dá.

Kvetinový vzor je trendy

Zabudnite na jednofarebné klasické spoločenské šaty. Pokojne si aj na takú udalosť ako je svadba zvoľte krásne letné šaty. Vôbec nebudete vyzerať fádne ani neformálne. Dnes nám trh ponúka toľko krásnych letných šiat, že samé si nebudete vedieť vybrať. Pri výbere však myslíte predovšetkým na to, aby ste sa cítili dobre. Trendom tohto leta sú kvety. Krásne letné šaty s drobnými kvietkami alebo s veľkými kvetmi. V každom prípade sa dizajnéri hrajú s farbami. Pestrými a výraznými. Ak sa teda chystáte na svadbu a máte trochu obavy z letných šiat, doplňte svoj outfit vhodnými elegantnými lodičkami, či vkusnou kabelkou. Alebo siahnite po nie príliš výrazných náušniciach. Jednoducho po niečom, čo dodá vášmu vzhľadu vznešenosť a elegantnosť. A zároveň sa budete cítiť príjemne. Ak sa chystáte na svadbu, ktorá sa bude konať napríklad pod holým nebom a bude to viac záhradná party ako formálne svadba, v tom prípade si určite zvoľte letné šaty. A pokojne si k nim zvoľte aj ľahké sandále. Leto je čas, kedy máme možnosť si vybrať zo širokej škály oblečenia, šiat, tričiek , topánok, treba to využiť a dokázať si outfit nakombinovať tak, aby ste boli pekná a aj sa cítili príjemne. Nie je nič horšie ako cítiť sa nepohodlne v oblečení.

Krásne letné šaty dlhé aj krátke

To, že sú letné šaty dlhé neznamená, že vám v nich zaručene bude teplo. Vôbec nie. Dnešná móda už ponúka tak ľahké a vzdušné materiály, že si pokojne môžete aj do horúceho dňa obliecť dlhé šaty a pri tom vám vôbec nemusí byť teplo. Výber šiat je naozaj obrovský, ponúka mnoho strihov aj farieb, treba len plnú peňaženku a dobrý vkus.

Neodolateľne letné šaty nájdete aj na https://www.glashgirl.sk/.

 

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.