Magazín o bývaní

Vonné sviečky robia domov

562 0

Od strojov, aj tých najdokonalejších, sa líšime jedným zmyslom – čuchom. Aj keď ho nemáme tak extrémne dokonalý ako niektorí iní zástupcovia živočíšnej ríše, vône nás extrémne ovplyvňujú. Vplývajú na našu náladu, dokonca sa považujú za liečivé, na čom sa zakladá odvetvie aromaterapie. Prineste aj do svojho života vône. Urobte voňavým svoj domov, ale aj prostredie svojich kancelárií.

Chcete predať drahšie svoju nehnuteľnosť? Mala by záujemcov o kúpu privítať vôňou. Potrebujete mať istotu, že získate nového obchodného partnera? Postarajte sa na spoločnej schôdzke u vás vo firme o nenápadný voňavý zážitok. Vôňa je tiež cestou od stresu k uvoľneniu. Preto by mali voňať aj naše domovy či kancelárie radových zamestnancov firiem. A ako si vybrať vôňu správne? Ideálne sú vonné sviečky.

Vonné sviečky vedia priniesť príjemnú vôňu do komerčných aj súkromných interiérov

Kúpite ich v skle, v podobe rôznych dekoratívnych sviečok, ako čajové sviečky, votívne aj prírodné. Máte špecifické požiadavky na zloženie sviečok? Notino.sk vám ponúkne sviečky zo sójového vosku, z včelieho vosku, z kokosového aj rastlinného tuku.

Siahnite po najprestížnejšej značke medzi vonnými sviečkami – Yankee Candle

História týchto sviečok sa zrodila v roku 1969. Vtedy Mike Kittredge venoval svojej mame pod vianočný stromček vlastnoručne vyrobenú sviečku a jej nadšenie ho motivovalo v tom, že ich začal vyrábať vo veľkom. Z darčeku v podobe sviečky sa stal biznis a značka Yankee Candle dnes patrí medzi najprestížnejších výrobcov sviečok na svete. V sortimente vonných sviečok ide o najznámejšiu značku sveta vôbec. Vyberie si každý. Tradičné vône, akou je napríklad tá vanilková, doplňujú aj tak exotické, ako je grilovaná broskyňa.

Vyskúšajte napríklad čajové sviečky. Osemhodinové voňavé sviečky navodia pocit pohodového domova a odbúrajú váš stres. Sú cestou k zdravšiemu životnému štýlu tak, ako ho hlásajú niektoré severské filozofie typu hygge, lagom či lykke.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.