Magazín o bývaní

Drevená mandala na stenu

627 0

Drevená mandala je originálna dekorácia so skrytým významom. Mandala je symbolom harmónie, jednoty sveta a človeka. Toto je mapa vnútorného sveta človeka, ktorá pomáha spoznať seba samého. Tento drevený panel je fascinujúci a fascinujúci! Umožňuje vám aktualizovať interiér, urobiť z miestnosti útulné miesto, kde chcete byť neustále.

Niekedy nová rekonštrukcia môže spôsobiť, že miestnosť bude „prázdna“. Áno, ako keby ste bývali v hoteli, nie doma. A predmety ako drevené mandaly to môžu zmeniť.

Drevená mandala je jedným z najobľúbenejších dekoračných predmetov! Toto nie je len obrázok, ale mystický diagram, ktorý má skrytý význam. Symboly, obrazy božstiev a geometrické obrazce možno čítať, študovať a interpretovať vlastným spôsobom. Ľudia veria, že mandala je posvätná. Symbolizuje božstvo, preto je často zobrazovaný na stenách a stropoch chrámov. Používa sa na špeciálne rituály a ako talizman.

Obraz je vyrobený z kvalitnej MDF dosky. Široká škála farieb vám umožní vybrať si perfektnú voľbu pre váš byt, dom alebo kanceláriu. Vďaka frézovaniu a laserovému vyrezávaniu majú vzory jasné kontúry a trojrozmerný tvar. Táto technika vám umožňuje reprodukovať najmenšie detaily. Farby vyrobené z bezpečných materiálov vám umožňujú získať bohatú farbu bez štipľavého zápachu a toxických výparov. Preto môžu byť drevené mandaly umiestnené v každej miestnosti: v spálni, obývačke alebo kuchyni.

Zvyčajne je mandala zobrazená vo forme vonkajšieho kruhu, vpísaného do štvorca a s vnútornými kruhmi. Vnútri je posvätný obraz, ktorý predstavuje rozdiel medzi skutočným a imaginárnym. Mandaly vytvára sama príroda. Možno ich vidieť v kvetoch, snehových vločkách, letokruhoch, pavučinách a kvapkách vody. Obrázky môžu byť dvoj- alebo trojrozmerné. Drevené mandaly sú len trojrozmerné.

Hodnota mandaly je v tom, že plní túžby a pomáha prekonávať ťažkosti. Človek žiada o vyššie sily prostredníctvom mandaly lásky, prosperity alebo zdravia. Mandaly vytvorené na terapeutické účely pomáhajú upokojiť a zmierniť stres. Každá farba je vybraná na konkrétny účel a má svoj vlastný účel.

Drevená mandala sa stane talizmanom vášho domova, prinesie šťastie a ochráni vás pred zlou energiou. Obraz harmonicky zapadne do interiéru bytu alebo obchodného priestoru. Tento dekoračný predmet fascinuje a vyvoláva príjemné emócie. Pri pohľade na mandalu pocítite pokoj a pohodlie!

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.