Magazín o bývaní

Prečo si do kancelárie alebo do vášho domu vybrať sklenené steny?

550 0

Rozmýšľate, či si vybrať do vášho domu alebo kancelárie sklenené steny? Ukážeme vám 5 dôvodov, prečo sú pre vás ideálne.

Moderný vzhľad

Sklenené steny sa využívajú v rôznych kanceláriách, nákupných centrách, ale aj v rodinných domoch. Mnoho firiem si ich dáva do kancelárie kvôli elegantnému a modernému vzhľadu.

Sklenené steny oddelia od seba priestory a vytvoria akustickú clonu medzi jednotlivými priestormi. Väčšinou sa vyrábajú na mieru, preto niektoré dokážu priniesť do kancelárie naozaj originálny a nadčasový vzhľad. Na výber máte množstvo motívov, farieb a vzorov. Ich vzhľad bude teda záležať na vašej fantázii. Máte na výber statické sklennené steny alebo posúvné sklenené steny. Ak si nie ste istý aké sú do vašej kancelárie vhodné, poraďte sa s odborníkom.

Prirodzené svetlo

Jedna z veľkých výhod sklenených stien je, že opticky otvárajú priestor a rozširujú ho. Prinášajú do vašej kancelárie prirodzené svetlo a slúžia ako bariéra pred zápachom alebo prievanom.

Jednoduchá montáž a údržba

Montáž sklenených stien je naozaj jednoduchá. Šikovný majstri vám po vyrobení dielov vedia v celku rýchlo sklenené steny do vašej kancelárie namontovať a navyše čisto bez nejakého bordelu v porovnaní s inými typmi stien. Sklá sú navyše väčšinou nenáročné na údržbu.

Ak by ste si v budúcnosti náhodou prehodnotili vizualitu priestoru, je celkom jednoduché ich demontovať.

Zvuková izolácia

Ak ste sa báli, že cez sklenené steny bude všetko počuť, máme pre vás dobrú správu. Nebude. Napríklad steny s dvojitým zasklením znižia hluk úplne na minimum. V zasadačkách so sklenenými stenami môžete teda rokovať o dôležitých témach.

Bezpečnosť a životnosť

Sklenené steny sú vo veľkej miere tvorené z tvrdeného skla, ktoré je odolné voči rôznym nárazom. Rozbiť ich teda nie je také jednoduché. Majú navyše dlhú životnosť a nepodliehajú žiadnemu starnutiu, preto vám v kancelárii vydržia naozaj dlhú dobu.

Výber sklenených stien do vašej kancelárie si poriadne premyslite. Okrem množstva výhod prinášajú aj nejaké nevýhody. Jednou z nich je aj znížené súkromie. Avšak všetko sa dá vyriešiť a pomocou grafickej potlače alebo textúry sa dá aj tento nedostatok odstrániť. Odporúčame sa poradiť s odborníkmi. Môžete kontaktovať spoločnosť Sklobau, ktorá sa zaoberá montážou sklenených stien.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.