Magazín o bývaní

Výklopy pre horné skrinky kuchynskej linky bez kompromisov

302 0

Niet kuchyne, v ktorej by nebolo treba množstvo úložného priestoru. A to nielen pre potraviny, ale aj pre rôzne kuchynské vybavenie a náčinie. Preto je úplne bežné, že súčasťou moderných kuchynských liniek sú aj horné skrinky.

Klasické otváranie alebo výklopy? Výhody a nevýhody nájdeme u oboch riešení

Pri horných skrinkách je však veľkou otázkou to, ako vyriešiť ich otváranie. K tejto zdanlivo bežnej záležitosti totiž treba pristupovať odlišne ako pri bežných skrinkách. Áno aj pri horných skrinkách môžete využiť dvierka s klasickým otváraním, ale takéto riešenie nie je práve pri horných skrinkách príliš vhodné.

Problémom totiž je, že takéto dvierka musíte pri varení neustále zatvárať aj ak z horných skriniek niečo neustále vyťahujete. Otvorené dvierka by vám totiž prekážali pri pohybe okolo kuchynskej linky a nejedenkrát by si to „odniesla“ vaša hlava.

Jedinou možnou alternatívou ku klasickým dvierkam je použitie výklopov. Tie vám nebudú prekážať ani keď budú otvorené. Samozrejme aj tu by sme mohli hovoriť o nevýhode a to o sťaženej manipulácii, hlavne čo sa týka tých naozaj veľkých a ťažkých výklopov. Táto nevýhoda je o to vypuklejšia, keď ste nižšieho vzrastu. O sťaženej manipulácii však nemusí byť reč ak bude použité vhodné výklopové kovanie. Takým je napríklad Blum AVENTOS.

Riešením je AVENTOS

AVENTOS HK top a ďalšie kovania zo systému výklopov AVENTOS vám prinesú vysoký komfort pohybu aj do horných skriniek vašej kuchynskej linky. A to bez ohľadu na to aké veľké a ťažké výklopy budete chcieť pomocou tohto výklopového kovania otvárať.

So systémom výklopov Blum AVENTOS tak môžete dosiahnuť voľnosť pohybu a voľný priestor nad hlavou bez akýchkoľvek kompromisov. Jednoducho povedané ani otvorený výklop vám nebude zavadzať pri príprave vašich najlepších receptov.

Zdroj obrázka:

Autor: ImageFlow / Shutterstock.com

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.