Magazín o bývaní

Rohože na prenájom s celkovým servisom

2.25K 0

Firmy na Slovensku si čoraz viac uvedomujú, že interiér je súčasťou ich imidžu. V istom zmysle spoločnosť reprezentuje a napovie niečo o firemnej kultúre. V dnešnej dobe si zakladajú firmy nielen na originálnom dizajne svojich kancelárií, ale aj na ich čistote. Jednak pre pohodlie svojich zamestnancov a jednak kvôli svojím klientom, ktorých prostredie môže veľmi ovplyvniť.

Hlavne v zimnom a jesennom období je údržba kancelárií či predajne veľmi náročná. Hlavne pri vstupe, kde prejde denne niekoľko desiatok či stoviek ľudí. Ale práve vstup je pre vytvorenie prvotného dojmu najdôležitejší.

Skúste si predstaviť, že behom upršaného dňa, kedy mnoho ľudí si zo svojich podrážok otiera blato, suché lístie a iné nečistoty, nemusíte zamestnávať človeka, ktorý tento priestor bude neustále čistiť. Jednoducho to bude robiť niekto iný za vás.

Spoločnosť Lindström dáva možnosť mať neustále čistý priestor vo firme či obchode bez vašej námahy. Ponúka jednoduché riešenie v podobe prenájmu vstupných čistiacich rohoží a ich neustály servis.

Môžete si vybrať z rôznych variant.  Pokiaľ chcete mať originálnu rohož, ktorá bude napríklad reprezentovať imidž vašej firmy, tak si ju môžete dať vyrobiť presne podľa vašich predstáv. Vyberiete si podľa seba farebnú variantu, vzor alebo tvar rohože. Jednoducho vašej fantázii sa medze nekladú. Lindström vám pomôže vybrať ten správny a originálny dizajn, ktorý zapadne do interiéru vašej spoločnosti.

Pri vstupe je potrebná rohož, ktorá dobre absorbuje špinu a vodu. Štandardné rohože sú ideálne v priestoroch, kde sa môže podlaha najviac znečistiť. Sú vyrobené z bavlny a mikrobavlny a majú vynikajúce absorpčnú schopnosť, preto ľahko do seba vstrebajú vodu a blato.

Zamestnanci, ktorý nepracujú v kanceláriách ale v prevádzkach, kde vykonávajú manuálnu prácu napríklad na výrobnej linke, často trpia bolesťami chrbta a nôh. Zamestnávatelia však môžu jednoduchým spôsobom chrániť zdravie svojich zamestnancov. Priemyselné rohože sú vyrobené tak, aby sa telo pri dlhom stáni ľahko pohupovalo. To spôsobuje prekrvovanie nôh, zvyšuje ich produktivitu a eliminuje bolesti nôh a chrbta. Rohože sú vyrobené z gumy, sú protišmykové a tým prispievajú ku bezpečnosti na pracovisku. Vhodné sú napríklad do výrobných prevádzok, pre pokladníčky do obchodov atď.

Princípom prenájmu rohoží je, že sa pravidelne vymieňajú a čistia, takže okolitá podlaha sa omnoho menej špiní. Tieto rohože sú vyrobené z kvalitných materiálov a 7 tisíc zákazníkov svedčí o ich spokojnosti so službami Lindström na Slovensku.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.