Magazín o bývaní

Poďte vŕtať, brúsiť a rezať – nielen jadrové vŕtačky vám pomôžu s vašimi projektami

803 0

S jarou na nás prichádza chuť budovať a tvoriť. To, čo sme si naplánovali urobiť v zime, ale potom sa nám nechcelo vstať od tepla rodinného krbu, do toho sa púšťame teraz. Máte všetko, čo pre svoje projekty potrebujete?

S jadrovou vŕtačkou zvládnete veci ako profíci

Remeselníci sú úzky profil. Naviac, než riskovať, že pri ich výbere nebudeme mať práve šťastnú ruku, je často lepšie vrhnúť sa do niektorých prác svojpomocne. Partner sa vám ale bude hodiť – jadrová vŕtačka. Čo vlastne jadrové vŕtačky vedia?

Jadrové vŕtačky sa hodia k vytváraniu pravidelných kruhových prestupov, a to aj cez veľmi tvrdé materiály. Vŕtať je možné v rôznych smeroch. Vyvŕtané otvory sa využívajú pre vedenie vodovodných trubiek, elektroinštalácie, plynových trubiek či vzduchotechniky. K vŕtaniu sa obvykle používa diamantová vŕtacia korunka. Jadrové vŕtanie sa odporúča za mokra. Za sucha dochádza k rýchlemu opotrebeniu vŕtacej korunky.

Kvalitné jadrové vŕtačky Husqvarna ponúka e-shop Betonberg.sk. Predáva jadrové vŕtačky so stojanom aj bez neho, vrátane samostatných stojanov a kompletného príslušenstva pre jadrové vŕtanie.

Nestačí vám uhlová brúska? Kúpte si rozbrusovaciu pílu

Rozbrusovacia píla je veľmi podobná uhlovej brúske. Je však výrazne väčšia a ťažšia. Používa sa na delenie hrubších materiálov. Betonberg.sk ponúka rozbrusovacie píly Husqvarna v niekoľkých rôznych modeloch. Vybrať si môžete aj podľa typu pohonu – benzínové, elektrické, hydraulické a pneumatické.

Keď potrebujete brúsne kotúče

E-shop Betonberg ponúka tiež diamantové kotúče Husqvarna. Tie patria medzi najkvalitnejšie. Potrebujete napríklad brúsny kotúč na betón? Betonberg má v ponuke hneď niekoľko typov týchto brúsnych kotúčov.

Kupujte kvalitu

Na náradí a nástrojoch pre domácich majstrov sa neoplatí šetriť. Viac ako kde inde je značka zárukou kvality. A Husqvarna ňou skutočne je.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.