Magazín o bývaní

Plastové euro prepravky plné výhod

1.14K 0

Ak vaša firma prepravuje tovar, mala by využívať kvalitné plastové euro prepravky, ktoré neprekvapia žiadne náročné podmienky. Mali by mať vysokú nosnosť a nízku hmotnosť. Kde takéto prepravky zoženiete?

Zásadný vplyv na efektivitu a jednoduchosť celého procesu distribúcie a skladovania tovaru nemajú len dopravné prostriedky a rôzne moderné technológie zavádzané v skladoch, baliarňach a vo výrobných linkách. Častokrát sú to na prvý pohľad drobnosti, ktoré robia skutočne veľké rozdiely. Medzi takéto „drobnosti“ patria napríklad euro prepravky. Však je to predsa len obyčajný kus plastu, poviete si. Je úplne jedno, či budem tovar prepravovať v starej rozbitej prepravke alebo v nejakej modernej prepravke… Veru, nie je. Moderné prepravky prinášajú mnoho technológií a prvkov, ktoré zásadným spôsobom uľahčujú manipuláciu s tovarom a prepravkami samotnými, dokážu tovar oveľa lepšie ochrániť a všeobecne prispievajú k urýchleniu prepravy. A pritom sú to na prvý pohľad len obyčajné kusy plastu… Čo všetko dokážu moderné plastové euro prepravky?

Vertikálne naskladanie a zasúvanie

Dobrý materiál, z ktorého je euro prepravka vyrobená, je základným predpokladom na kvalitnú a odolnú prepravku. Nechcete predsa, aby ste museli prepravky každé 3 mesiace meniť, lebo nezvládajú náročné podmienky, v ktorých sú využívané. Celé je to len o plaste. Napríklad, spoločnosť Schoeller Allibert využíva na výrobu svojich prepraviek najkvalitnejšie plasty, ktoré sú rokmi overené a vyvíjané. Prinášajú tak istou, že vydržia. Euro prepravky sa tak nemusíte báť poriadne naložiť a narábať s nimi v širokom rozpätí teplôt. Takýto plast je však naviac ľahký, tvar prepravky a výstupky na nej sú koncipované tak, aby prispievali k čo najjednoduchšej manipulácii. Váš čas ušetrí aj možnosť vertikálneho naskladania prepraviek na seba a zasúvania jednej prepravky do druhej. Kombináciou všetkých týchto prvkov vznikne euro prepravka, na ktorú sa môžete v každej situácii spoľahnúť. Tak vyberte si kvalitné euro prepravky do firmy aj vy!

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.