Magazín o bývaní

Vytvorte si fotoknihu z rekonštrukcie

1.69K 0

Až ste pri rekonštrukcii domu alebo bytu vyrobili pekné fotografie a je pre vás nové bývanie niečím na čo môžte byť pyšný, vytvorte si fotoknihu v prémiovej kvalite – fotoknihu deLUXE. Pri výrobe je použitý značkový fotopapier na ktorom sa nezachytávajú odtlačky prstov. Fotografie sú vyrobené fotochemickou cestou, vďaka čomu sú kontrast a jas na každom zábere presne také, ako ste na nich zvyknutí pri klasických fotografiách. Ďalšou výhodou fotokníh je celistvý pohľad. Po otvorení je dvojstrana absolútne plochá, akoby to bola jedna stránka.

V prípade, že si nepotrpíte na luxuse, vytvorte si štandardnú fotoknihu. Vytvoriť ju nie je ťažké. Zažijete pri tom zábavu a rozviniete možno skrytú kreativitu. Pri výrobe fotoknihy budete mať k dispozícii veľký výber rôznych predlôh, pozadí, clip artov a zaujímavých efektov. Fotoknihy môžu byť vyrobené v mäkkej alebo pevnej väzbe v rôznych veľkostiach. Počet strán môže byť od 24 až do 240.

Happy Foto ponúka až tri spôsoby ako si ju vytvoriť. Môžte využiť online spôsob prostredníctvom stránky www.happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto DESIGNER alebo novou aplikáciou HappyFoto-MOBILE.

Doba spracovania objednávky sú štyri pracovné dni. Pri fotoknihe deLUXE je to 8 pracovných dní.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.