Magazín o bývaní

Nožnicový stan a jeho výhody – oplatí sa aj vám?

1.11K 0

Uvažujete nad novým záhradným stánkom, altánkom, alebo dokonca predajným či promo stánkom? Nožnicový stan môže byť vo všetkých prípadoch skvelým riešením! Čo všetko prináša?

Ak máte záhradu a rozmýšľate nad výstavbou prístrešku, pod ktorým by ste mohli mať uskladnené veci, prípadne v ktorom by ste organizovali grilovačky a príjemné posedenia, nemusíte sa vybrať cestou drahých a nepraktických murovaných prístreškov a altánkov. V dnešnej dobe sa do popredia čoraz viac tlačia jednoducho zložiteľné a odolné nožnicové stany. Ich konštrukcia je vyrobená z odolného kovu, takže pôsobením vetra a iných poveternostných vplyvov sa nijako nedeformujú a stan vydrží stáť na svojom mieste, nech sa deje čokoľvek.

Konštrukcia je však zároveň ľahká, vďaka čomu sa dá záhradný stan, záhradný altánok, alebo dokonca záhradný pavilón, v prípade potreby jednoducho rozložiť a presunúť na iné miesto.

K dispozícii je množstvo rozmerových verzií nožnicových stanov, jednoducho si tak vyberiete veľkosť, ktorá bude vyhovovať vašim požiadavkám. Vybrať si môžete aj z viacerých farieb.

Nožnicový stan ako predajný stánok

Okrem záhrady nachádza nožnicový stan svoje uplatnenie aj v podnikaní, na rozličných výstavách a trhoch. Využiť ho môžete ako praktický predajný stánok, ale veľkej obľube sa tešia aj promo stánky v podobe nožnicových stanov, ktoré sa vďaka ľahkému skladaniu a jednoduchej preprave dajú využívať na rozličných akciách. Aj v tomto prípade platí, že vyberať si môžete z viacerých rozmerov.

Strechu nožnicových stanov tvorí odolná plachta, ktorá je stopercentne nepremokavá. V prípade potreby si ku svojmu nožnicovému stanu môžete zakúpiť aj plachty na bočné steny a vytvoriť tak uzatvorený celok.

Okrem toho, že nožnicový stan je mimoriadne praktickým riešením, zároveň zaujme aj svojím špecifickým štýlom, ktorý si rozhodne zamilujete. Neváhajte a vyberte si ten svoj na webe Expodom.sk!

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.