Magazín o bývaní

Komplex Premiére – TIP na bývanie v Bratislave

2.29K 0

Svoj pracovný aj súkromný život chcete sústrediť do Bratislavy a jej okolia, no nemáte ešte vyriešenú otázku bývania? Ponúkame vám zaujímavú možnosť a zároveň riešenie! Investujte premyslene a získajte perfektnú nehnuteľnosť v atraktívnej lokalite Starého Mesta. Aktuálne takúto šancu ponúka projekt Premiére.

23 podlažný obytný komplex Premiére spadá pod aktivity developerskej spoločnosti Finep, ktorá sa na Slovensku už prezentovala výstavbou Jégeho aleje. Aj keď gro aktivít firmy sa doteraz sústreďovalo v Českej republike, Premiére vás presvedčí, že ani na Slovensku sa Finep nechystá podliezať vysoko nastavenú latku kvality.

Čo je v ponuke

Komplex Premiére ponúka jedno až štvorizbové bývanie. K dispozícii sú byty, apartmány aj štúdiá s vlastným balkónom, lodžiou či terasou. Výmera obytných jednotiek začína na 32 m2 a končí pri kráľovských 125 m2, takže skvelé bývanie si tu môžu zaobstarať jednotlivci, páry aj rodiny s deťmi. Súčasťou komplexu je aj strážená podzemná garáž s nabíjacími stanicami pre elektromobily, čo zďaleka nie všetky novostavby v Bratislave môžu ponúknuť.

Kde sa Premiére nachádza

Obytný dom nájdete na Šancovej ulici v bratislavskom Starom Meste. Nejedná sa teda o žiadnu zastrčenú lokalitu s minimálnou alebo žiadnou infraštruktúrou. Práve naopak, Šancova je dopravnou tepnou mesta a poskytuje výborné napojenie na diaľnicu D1 či trasy smerom k železničnej stanici a letisku. Hľadáte byty na predaj v Bratislave? Práve ste ich našli.

Dobre vybavená lokalita

Aj z hľadiska občianskej vybavenosti je Šancova ulica zásahom do čierneho. Len pár desiatok metrov od obytného komplexu sa totiž nachádza takmer všetko podstatné, čo k životu budete potrebovať – reštaurácie, kaviarne, obchody, priestor na pasívny aj aktívny oddych, výchovno-vzdelávacie zariadenia pre deti a tiež zdravotnícke strediská sú dostupné pešo, autom či MHD, ktorej zastávky nájdete v okolí.

 

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.