Magazín o bývaní

Luxusný granitový drez do vašej kuchyne

521 0

Chcete zlepšiť štýl a funkčnosť vašej kuchyne? Potom by ste mali hľadať niečo nesmrteľné, čo vydrží dlhé roky, je odolné, no zároveň poskytne jedinečný vzhľad. V kuchyni zaručene používate drez na dennom poriadku. Ak už aj ten váš nesie výrazné známky používania, je na čase ho vymeniť.

Odolnosť a vzhľad

Netradičný granitový drez s batériou je jedným z najluxusnejších a najštýlovejších doplnkov, ktoré môžete do svojej kuchyne umiestniť. S ním môžete zažiť dokonalý štýl, pohodlie a eleganciu. Je ideálnou kombináciou pohodlia a luxusu, ktorá vám umožní ľahko vykonávať všetky vaše kuchynské úlohy.

Zdroj foto: Hendrickson Photography / Shutterstock.com

Kameninový (granitový) drez je navrhnutý tak, aby nielen vyzeral úžasne, ale aj poskytoval odolný a dlhotrvajúci povrch, ktorý je odolný voči poškriabaniu, škvrnám a baktériám. Vyrobený je približne z 80 percent z rozdrveného kremeňa a žuly, ďalších 15 percent predstavuje akrylátové spojivo a zvyšných cca 5 percent sú prídavné farbivá.

Granitový kuchynský drez s batériou

S granitovým Franke drezom si môžete užívať aj pohodlie zabudovanej batérie, ktorá vám umožní jednoducho a ľahko prepínať medzi teplou a studenou vodou. Okrem toho batéria umožňuje aj reguláciu tlaku a teploty vody, čo uľahčí vykonávanie všetkých kuchynských úloh od umývania riadov, napĺňania varnej kanvice, až po zalievanie základu na polievku.

Ideálny kuchynský drez aj pre vás

Kameninový drez je nielen štýlový, ale aj veľmi jednoduchý na údržbu. Hladký a elegantný povrch granitu sa ľahko čistí a zostane krásny po dlhé roky. Okrem toho je tento typ drezu odolný aj voči vysokým teplotám a nárazom, takže je dokonalým doplnkom každej kuchyne.

Granitový drez s batériou je vynikajúcou voľbou pre každého, kto chce dodať svojej kuchyni nádych luxusu. Vďaka elegantnému a uhladenému dizajnu sa stane ozdobou každej kuchyne. Ak teda hľadáte luxusný a štýlový doplnok, zvážte výmenu vášho aktuálneho kuchynského drezu za ten granitový.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.