Magazín o bývaní

Keuco: Dokonalá kvalita a luxus bez kompromisov

1.73K 0

Chcete, aby bola vaša kúpeľňa extratrieda? Zvoľte kúpeľňový nábytok a doplnky od značky Keuco, ktorá už šesťdesiatpäť rokov dokazuje, že sa na špici nedrží len tak náhodou.

V roku 1953 prinášala svojim zákazníkom výsostne kvalitné kúpeľňové doplnky, no postupom času sa z Keuco stala firma ponúkajúca kompletné vybavenie kúpeľní. Dnes spoločnosť dokonca disponuje tromi výrobnými závodmi v Nemecku. V čom tkvie úspech tejto rýdzo nemeckej spoločnosti?

Všetky produkty nesúce nálepku Keuco sa pýšia vycibreným dizajnom, premysleným konceptom, prepracovaným prevedením „made in Germany“, funkčnosťou a životnosťou, ktorá poteší aj niekoľko generácií. Práve tieto atribúty robia značku Keuco výnimočnou na trhu.

Dizajnérske skvosty u vás v kúpeľni, to je Keuco

Produkty Keuco vzišli z dielní vychytených dizajnérov, niet preto divu, že umývadlá, doplnky, armatúry, zrkadlové skrinky i samotný kúpeľňový nábytok, nesú exkluzívny jednotný rukopis. Vďaka nemu Keuco už niekoľkokrát vyznamenali oceneniami za dizajn a kvalitu.

Sortiment tejto renomovanej značky zahŕňa viac ako 6000 rôznych produktov z oblasti armatúr, príslušenstva, osvetlenia a zrkadiel, zrkadlových skriniek, umývadiel a kúpeľňového nábytku. Všetky produkty, ktoré doslova dýchajú individualitou a estetikou, pochádzajú z Nemecka, odkiaľ sú expedované do celého sveta.

 Jednotný dizajn ocenený zákazníkmi i odborníkmi

 Technická rafinovanosť v spojení s funkčnosťou sú pre značku Keuco alfou a omegou, estetickosť zohráva rovnako dôležitú úlohu. O to, aby toto spojenie dokonale fungovalo, sa stará tím dizajnérov. Za úspešnými edíciami kúpeľňových návrhov stoja známe mená ako Matteo Thun, Christoph Ingenhoven, Reiner Moll a Dominik Tesseraux.

Tajomstvo úspechu kolekcií Keuco? Vnímanie kúpeľne ako celku, ktorý musí byť nielen krásny, ale najmä funkčný a praktický. Mnoho inovatívnych konceptov kúpeľní i samotných produktov Keuco bolo vyznamenaných Red Dot Award, Design Plus Award, German Design Award, IF Design Award alebo Iconic Award, ktoré sú vo svete dizajnu renomovanými oceneniami.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.