Magazín o bývaní

Aké dekorácie a nábytok vyberať, aby ste sa mohli pochváliť modernou obývačkou?

930 0

Jedna z najdôležitejších miestností v domácnosti by mala byť vždy zariaďovaná tak, aby vyzerala reprezentatívne a zároveň maximálne pohodlne. Ak uvažujete o modernizácii obývačky, aké dekorácie a nábytok by ste mali vyberať, aby ste sa mohli pochváliť modernou obývačkou?

Svetlé odtiene obývacej steny

Obývačka je miestnosť, kde prijímame návštevy a kde sa stretávame so všetkými členmi rodiny a preto by mala byť zariadená vo svetlých odtieňoch. Odporúčame vyberať nízke obývacie steny v svetlých odtieňoch. Príjemne zapasujú k tmavším dekoráciám, o ktoré je väčší záujem.

Svetlé odtiene obývacej steny ale vyberajte tak, aby vám ladili k podlahám, ktoré máte v obývačkách. Ak máte doma kvalitné drevené parkety v tmavšom odtieni hnedej, môžete si bez problémov dovoliť svetlý odtieň obývacej steny.

Moderný kusový koberec pod konferenčný stolík

Ak sa chcete pochváliť modernou obývačkou, odporúčame vám pod konferenčný stolík dávať moderný kusový koberec. K svetlej obývacej stene a peknej podlahe perfektne zladíte svetlý dlhovlasý kusový koberec, alebo tmavší krátkovlasý kusový koberec s geometrickými tvarmi.

Ak si plánujete meniť podlahu a podľa referencií ste si vybrali trvácu laminátovú podlahu Balterio, odporúčame vyberať tieto farby – tmavú sivú, svetlú sivú, béžovú, hnedú, kaki zelenú, alebo tmavomodrú. Vyhnite sa fialovej a červenej farbe, ktoré sú veľmi výrazne a pôsobia agresívne.

Štýlová stojaca lampa

Štýlové stojace lampy sú dizajnový prvok, ktorý do miestnosti skvele zapasuje, preto ak hľadáte niečo, čo by skrášlilo obývačku, kúpte si veľkú štýlovú stojacu lampu.

K nej si môžete dávať moderné kreslo, či dokonca leňošku.

Okrem týchto dekorácií a nábytku odporúčame dať moderný obraz nad obývaciu izbu, knižnicu z kvalitného dreva a ak si chcete skrášliť steny, kúpte si drevený strom života na stenu.

Zdroj obrázka:

Autor: Tr1sha  / Shutterstock.com

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.