Magazín o bývaní

Toto je riešenie Vašich starostí s vykurovaním rodinného domu

2.43K 0

Tepelné čerpadlá značky IVT sú pre svojich majiteľov istotou nízkych účtov za teplo aj po dlhých zimách s teplotami hlboko pod bodom mrazu. Kombinácia moderných technológií vyvinutých vo Švédsku a kvalitných komponentov od preverených výrobcov robí z týchto čerpadiel najlepšie produkty vo svojej triede, rovnako ako je tomu u tepelného čerpadla IVT AIR-X.

Kvality čerpadla IVT AIR-X potvrdzujú aj nezávislé testy, vrátane tých z dielne Strojárenského skúšobného ústavu, š.p. v Brne, ktorý je certifikačnou autoritou pre tepelné čerpadlá predávaná v Českej republike a na Slovensku. IVT AIR-X sa môže „pochváliť“ vlastníctvom európskej Značky kvality Q, tj. európskeho štandardu, ktorý Vám ako zákazníkovi dáva istotu, že:

  • parametre uvádzané na čerpadlá zodpovedajú skutočnosti,
  • dovozca či výrobca poskytuje dostatočnú technickú podporu a má vybudovanú servisnú sieť s reakčnou dobou do 24 hodín,
  • hlavné komponenty sú v zhode s medzinárodnými aj národnými predpismi,
  • k tepelnému čerpadlu získate návod v slovenskom jazyku,
  • akustický hluk čerpadla neprevyšuje stanovenú hranicu
  • na tepelné čerpadlo sa vzťahuje záruka dodávok náhradných dielov najmenej po dobu 10 rokov,
  • tepelné čerpadlo dosahuje aspoň minimálnych hodnôt efektívnosti COP 3,1 (túto hranicu IVT AIR-X vysoko prekonáva).

IVT AIR-X prekonáva svojich konkurentov nielen v dosiahnutých úsporách za teplo, ale tiež minimálnym prevádzkovým hlukom a schopnosťou ohriať až 284 l vody na 40 ° C.

Pozrite sa, ako vzniká tepelné čerpadlo IVT AIR-X

Schopnosť tepelných čerpadiel IVT AIR-X obstáť tvárou v tvár škandinávskym zimám Vám dáva „istotu“ pokrytia kompletnej spotreby tepla a teplej vody v poveternostných podmienkach typických pre Slovensko.

Kontaktujte ešte dnes zástupcu spoločnosti IVT tepelné čerpadlá, s.r.o., distribútora tepelných čerpadiel IVT na Slovensku, so žiadosťou o bezplatné posúdenie výhod tepelných čerpadiel IVT AIR-X vo Vašom prípade.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.