Magazín o bývaní

Elektrické krby sa hodia aj do interiérov bez komína

263 0

Krb je nádherným prvkom v interiéry, ale nie každý má možnosť si ho do bytu či domu dať. Teda pokiaľ ide o ten klasický, na drevo. Bez komínu totiž bežný krb inštalovať nie je možné. Aj následne, pri vlastnej prevádzke, je zdrojom prachu a znečistenia. Kúzlo plameňov pritom vykúzlia aj elektrické krby, ku ktorým komín ani drevo nepotrebujete.

Do luxusného interiéru patrí krb

Vďaka elektrickým krbom si dnes krb môžete inštalovať aj do modernej novostavby bez komínu. Naviac bez akéhokoľvek rizika požiaru spôsobeného ohňom. Nemusíte ani zháňať drevo, premýšľať kde ho vysušiť a uskladniť. Elektrické krby nám dodajú ilúziu pravého ohňa, pritom sú bezúdržbové, jednoducho inštalovateľné a bezpečné.

Elektrický krb má mnoho dizajnových možností

K dispozícii sú elektrické krby voľne stojace aj nástenné. Obvykle si je možné zvoliť niektorú z veľkostí, ale firma Aftalmo – https://sk.aflamo.com/ ponúka aj krby v podstate s neobmedzenou dĺžkou, takže sa sami rozhodnete, akú veľkú časť steny bude vaša pýcha v byte či v dome zaberať. Aftalmo je prestížny výrobca elektrických krbov a biokrbov na etanol.

Krby vytvárajú rôzne ilúzie aj čo sa týka plameňa. K dispozícii je dizajn kameňov, kryštálov, alebo ohňom dohárajúceho dreva (typ: Čistenie). Veľmi populárne sú panoramatické elektrické krby. Dajú sa zabudovať do steny, či na stenu zavesiť. Líšia sa vzhľadom a ponúkajú minimalistické moderné rámy. Iným typom sú trojstranné krby, kde sú plamene viditeľné z troch strán. Vybrané modely je možné ovládať pomocou mobilnej aplikácie Aflamo. K dispozícii sú dokonca aj krby v dizajne ohniska.

Elektrické krby bez vykurovania

Krby elektrické bez funkcie vykurovania sú zárukou toho, že sa o sklo nepopália deti. Jeho výhodou je aj možnosť celoročného použitia, pretože si krásu plameňov môžeme dopriať aj v priebehu letných tropických nocí bez toho, aby sme vyhrievali interiér.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.