Magazín o bývaní

Darujete kvety? Takto vám pomôže donáška kvetov!

2.28K 0

Kým osobné darovanie kvetov je u nás najzaužívanejšie, občas sa oplatí vyskúšať niečo nové. Napríklad donášku kvetov, ktorá z obyčajného darčeka spraví nezabudnuteľné prekvapenie!

Predstavte si, že ste v nasledujúcej situácii. Vaša priateľka má okrúhle narodeniny a vy ste na služobnej ceste, ďaleko od domova. Kúpili ste jej síce úžasný darček, ktorý jej dáte trochu neskôr, vysporiadali ste sa s tým, že tento výnimočný sviatok s ňou nebudete môcť stráviť osobne. Stále však rozmýšľate nad tým, ako predsa len spraviť niečo špeciálne, nejaké prekvapenie, na ktoré len tak ľahko nezabudne. Keďže ste však ďaleko od domova, veľa možností nemáte. Napadne vás veľa bláznivých a nereálnych vecí, čo vás však pravdepodobne nenapadne, je u nás pomerne málo využívaná služba, donáška kvetov. Ženy milujú kvety. Ženy milujú prekvapenia. Čo sa stane, keď tieto dve veci skombinujete dokopy? Nuž, to už necháme na vašej fantázií, bude to však rozhodne veľmi dobré. Ako ale vlastne tá donáška kvetov funguje?

Rýchlosť, akú by ste nečakali

Samotný proces doručenia kvetov je veľmi jednoduchý a zvládne ho aj človek, ktorý darovanie kvetov veľmi neobľubuje. Ako prvé si vyberiete kvety online, napríklad na webe Kytica expres. Nedostatku kvetov na výber sa obávať vôbec nemusíte, práve naopak – na výber máte nekonečné množstvo kytíc na rôzne príležitosti. Tieto kytice sú vyrábané z čerstvých a kvalitných kvetov a upravované sú skúsenými aranžérkami. Nemusíte sa tak obávať, že doručená kytica by bola zvädnutá alebo zle upravená. Keď si vyberiete kyticu a zaplatíte, už len čakáte, kým prebehne samotné doručenie kvetov. A to je skutočne bleskové. Kvety sú doručené do 90 minút kamkoľvek na Slovensku, nielen donáška kvetov Bratislava. Isté je jedno – dotyčnej osobe, ktorej budú kvety doručené, spôsobíte prekvapenie, na ktoré bude ešte veľmi dlho spomínať. Tak nečakajte a vyskúšajte si to na vlastnej koži!

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.