Magazín o bývaní

Často cestujete? Nezabúdajte na vášho miláčika

586 0

Je váš život tak trochu celý len o cestovaní, ale neviete si ho predstaviť ani bez vášho štvornohého miláčika? Bojíte sa toho, že váš psík nebude vládať cestovať s vami, alebo že to bude príliš náročné? To vôbec tak byť nemusí a v tomto článku vám ukážeme, ako sa dá skĺbiť cestovanie a psík. Nie je to nič náročné, vyžaduje si to iba vašu trpezlivosť, jeden dobrý matrac pre psa a misky pre dobré jedlo. Zo začiatku to skutočne nemusí byť jednoduché, ale ak vydržíte, neskôr si budeme užívať.

Pes má pre cestovanie cit

Stalo sa vám niekedy, že ste sa balili a váš pes celú dobu hádzal tie smutné psie oči, prípadne sa nevedel zmestiť do kože a vystrájal tak, že ste ho až nespoznali? Áno, pes cíti, že odchádzate. A takisto bude cítiť, že on odchádza s vami. A tak ako balíte seba, je potrebné vždy zbaliť aj jeho. Vo všeobecnosti platí, že to čo má psík doma, mal by mať aj v hotelovej izbe.  Zhrozene ste sa pozreli na jeho krásny veľký a naozaj nespratný pelech?  Nemajte strach, existuje matrac pre psa, ktorý je vynikajúcou voľbou či na doma, alebo na cestovanie a to z dôvodu toho, že je prenosný, ľahko zbaliteľný a hlavne psík z neho cíti svoj domov a ten si berie so sebou. Bude ho mať so sebou v aute, čím môžete okrem iného predísť mnoho chlpom na sedačkách a hlavne bude ho mať aj tam, kde práve cestujete. Okrem toho, že budete potrebovať mať na cestách matrac pre psa, je veľmi dôležité aby ste nezabudli na jeho hračky, misky, jedlo a pamlsky. Pri cestovaní so psom, alebo lepšie povedané pri balení psíka z dôvodu cestovania je veľmi dôležité si uvedomiť, že psík toho veľa nemá, má vás a má svoj matrac alebo pelech a má svoje hračky. To je jeho celý majetok a keď mu tento majetok budete nosiť všade tam kam idete s ním aj vy, môžeme vám zaručiť že bude určite veľmi spokojný.

V prípade, že máte záujem o kvalitný matrac pre psa, alebo iné príslušenstvo pre vášho miláčika, určite sa obráťte na internetové stránky spoločnosti https://www.queedo.sk/. 

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.