Magazín o bývaní

KameňSkalica.sk – prírodné obklady a dlažby online

1.75K 0

KameňSkalica.sk je e-shop s obkladmi a dlažbami, v ktorom sme spojili širokú paletu produktov s pohodlím zákazníkov. Už sa nemusíte vypytovať známych a cestovať do kamenných predajní za informáciami. Vy rozhodnete, kedy a čo si chcete pozrieť. Tak nech sa páči…

Čo náš online obchod s kameňmi prináša?

Sortiment je skutočne široký, o čom svedí fakt, že si môžete vybrať z viacerých kategórií podľa potreby – kamenné obklady či dlažby, dlažobné kocky a obrubníky, gabiony, kameň do záhrady, kamenný koberec, bazénové lemy či kamenné parapety, kamenná mozaika a mnoho ďalších. Tieto kategórie sú ďalej prehľadne rozdelené, aby sa v nich každý mohol rýchlo zorientovať a nájsť presne to, čo potrebuje.

Rozdelenie obkladov a dlažieb podľa použitia umožňuje vybrať si podľa toho, či potrebujete kameň do interiéru, exteriéru alebo konkrétne do kuchyne, kúpeľne, na plot, či napríklad ku bazénu. Keďže viacerí sa rozhodujú podľa toho, aký odtieň kameňa im najviac pristane do zvolenej miestnosti alebo okolia domu, to, čo hľadajú, bez problémov nájdu v rozdelení podľa farieb.

Roky práce s kameňom nás už mnohému naučili a tak vieme, že rôzne druhy kameňov majú aj rozdielne vlastnosti. To, že mramor patrí medzi mäkké kamene a žula je odolná voči vysokým teplotám či oteru, zároveň určuje ich ďalšie použitie. Ak sa neviete rozhodnúť, pozrite si spôsoby využitia jednotlivých kameňov aj s ich ilustráciami v našej galérii na https://www.kamenskalica.sk/.

Rozdielna hrúbka a hmotnosť sú dôležité podľa toho, kde chcete kamenný obklad použiť. Stručný prehľad produktov podľa toho, či hľadáte napríklad kamennú dýhu flexi s hmotnosťou do 2 kg/m2 alebo masívny kamenný obklad nad 3,5 cm a hmotnosťou nad 50 kg/ m2, či skôr niečo medzi tým, vašu voľbu zjednoduší a ujasní. V prípade, že máte obmedzený rozpočet, alebo si chcete porovnať, koľko jednotlivé produkty stoja, náš e-shop s obkladmi a dlažbami vám ponúka praktické rozdelenie obkladov a dlažieb podľa ceny.

Obchod s prírodným kameňom, v ktorom nakúpite jednoducho a rýchlo

Naša spoločnosť Kameň Skalica s.r.o. umožňuje možnosť platby viacerými spôsobmi. Pri osobnom odbere môže zákazník pri prevzatí tovaru zaplatiť hotovosťou. V prípade, že si tovar nechá doviezť naším prepravcom, zaplatí zaň pri prebratí zásielky. Ďalšou z možností je platba vopred bankovým prevodom.

Aké výhody môžete získať?

V ponuke aktuálne nájdete takmer 500 druhov výrobkov z prírodného kameňa. Medzi krajiny, z ktorých tieto prírodné kamene pochádzajú, patria napríklad Grécko, Bulharsko, Nemecko, Egypt, Tunis, Brazília či India. Široký výber zabezpečí, že môžete povoliť uzdu svojej fantázii a nemusíte as obmedzovať.

Prehľadné sekcie e-shopu pomôžu ľahko sa zorientovať a galéria produktov, použitých pri reálnych projektoch, vám ukáže, ako je možné jednotlivé kamenné obklady využiť. Navyše, toto všetko môžete urobiť z pohodlia domova.

Dopravu zabezpečíme za vás. Zakúpený tovar rozvážame po celom Slovensku a Českej republike autami s hydraulickým čelom. A keďže máme drvivú väčšinu tovaru skladom, tak ho môžete mať u vás doma aj v priebehu 48 hodín! Naviac, pri nákupe nad 1500 € dostanete dopravu úplne zadarmo.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.