Magazín o bývaní

Barmanské potreby na jednom mieste – to je Gastromania.sk

694 0

Mať dobrého barmana nestačí, ak mu do ruky nedáte tie správne barmanské potreby. Len s nimi vykúzli nealkoholickú aj alkoholickou kokteilovú klasiku, ale trebárs tiež niečo úplne nové, kvôli čom sa k vám začnú vracať zákazníci.

Bar je nevyhnutný na mnohých miestach

Kokteily dnes patria do reštaurácií, do kaviarní, cukrární aj do hotelov. Hitom nie je len alkoholická klasika, ale aj unikátne nealko kokteily či zdravé kokteily typu smoothie. Ako teda vybaviť bar, aby ste boli na moderné gastro a baristické trendy pripravení? Aké barové príslušenstvo je nutné?

Klasické barové príslušenstvo je základ

Gastromania.sk má vo svojom sortimente všetko, čo potrebujete pre čašníkov, baristov, barmanov aj somelierov. Klasikou sú rôzne kokteilové súpravy, barové slamky aj výčapy. Potrebujete barové lieviky, lopatky na ľad, kliešte na ľad, barové sitká, barové zásobníky, kokteilové a barmanské miešadlá, barové lyžice, barmanské nože, čašnícke otvárače aj somelierske potreby. Barmanské potreby však zahŕňajú aj ďalšie pomôcky. Sú to šľahačkové a sifónové fľaše, kokteilové šejkre aj barové podložky.

Nezabudnite na barové mixéry

Z ovocia, mlieka a ľadu je možné pripravovať obrovské množstvo alkoholických, nealkoholických aj zdravých nápojov. Preto sú blendery a profesionálne barové mixéry dôležitou výbavou každého baru. Barový mixér sa hodí do reštaurácie, do baru, na diskotéku, ale aj do zdravých barov a bufetov so zdravou výživou. Najčastejšie majú objem od 1 do 4 litrov. Nádoby sú vždy ociachované, takže vám umožňujú presné dávkovanie ingrediencií.

Kompletná barová výbava z Gastromania.sk

Čokoľvek pre vaše vybavenie baru potrebujete, ponúka Gastromania.sk. Nechýbajú ani vitríny na nápoje, či ďalšie barové a gastro príslušenstvo. Vybaviť na jednom mieste môžete nielen váš bar, ale aj reštauráciu, jedáleň, cateringovú firmu, či ako náročný stravník aj svoju súkromnú domácu kuchyňu.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.