Magazín o bývaní

Vyšperkujte si vlastnú záhradu pomocou okrasného betónového plotu!

487 0

Betónový plot nemusí byť fádnym riešením, ktoré bude robiť okolie vašej nehnuteľnosti chladným a nevýrazným. Práve naopak! Moderné betónové ploty so zaujímavým dizajnom dokážu veľmi pekne oživiť vašu záhradu a dodať vášmu pozemku jedinečný charakter!

Benefitom moderných betónových plotov je ich rýchla montáž. V dnešnej dobe už nie je nutné, aby sa plot betónoval na mieste. Využívajú sa už hotové betónové platne, ktoré sa len zasúvajú do stĺpikov. Stavba betónového plota je tak skutočne jednoduchá. Výhodou betónového plota je jeho vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom. Na rozdiel od drevených plotov ho nemusíte pravidelne ošetrovať a zbavovať škodcov.

Vďaka vysokej odolnosti dokáže betónový plot poskytnúť dokonalú ochranu vášho majetku pred neželanými návštevníkmi. Moderné betónové ploty sa dajú ľahko zladiť s farbou a dizajnom nehnuteľnosti, aby dotvárali dokonalý celok.

Betónové striešky

Pri stavbe nového plota sa vám zídu aj betónové striešky. Tie slúžia na ochranu vrchnej časti plota pred poveternostnými vplyvmi. Naviac, kvalitné plotové betónové striešky dodávajú plotom či múrom unikátny estetický vzhľad. Dostupné sú v rôznych farbách, aby ste ich ľahko zladili so samotným plotom, prípadne inými prvkami na vašom pozemku.

Podhrabové dosky

Pokiaľ predsa len uprednostníte klasický pletivový plot pred betónovým, odporúčame vybaviť ho podhrabovými doskami. Ako už napovedá ich názov, tie slúžia na to, aby zabránili neželaným návštevníkom podhrabať sa pod plot. Sú tak skvelou ochranou pred krtkami, hrabošmi, potkanmi či inými živočíchmi. Zároveň však nedovolia vášmu psovi utiecť. Kvalitné podhrabové dosky sa jednoducho inštalujú a po estetickej stránke takmer nijako nenarušia vzhľad plota.

Tak neváhajte a povýšte oplotenie vášho pozemku na nový level aj vy!

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.