Magazín o bývaní

Potrebuje vaša spálňa nový impulz? Poradíme vám, na čo sa zamerať

863 0

Miestnosť, ktorá je primárne určená na spánok, je pre mnohých aj pracovňou. Aby sme si ale v spálni dokázali oddýchnuť, je veľmi dôležité, aby v spálni nebola pracovňa.

Ak potrebuje vaša spálňa nový impulz, poradíme vám, na čo sa zamerať.

Nové závesy

Závesy zjemňujú a sú skvelou dekoráciou vhodnou nielen do moderných obývačiek, ale aj spální. Ak chcete okná skrášliť, odporúčame vám osadiť po oboch strán okien moderné dekoračné závesy. Nemusíte ich zaťahovať, môžu slúžiť iba ako dekorácia.

Závesy by mali byť až po zem. Uprednostnite však nové hotové závesy, čiže závesy, ktoré len osadíte a nebudú potrebné žiadne úpravy.

Deky a dekoračné vankúše

V spálni okrem spánku aj leňošíte, čítate knihy, či venujete sa šitiu, háčkovaniu a pleteniu? Odporúčame vám dať si do spálne deky a dekoračné vankúše. Dekoračnými vankúšmi si vystlete čelo postele, dekou sa prikryjete a môžete si vychutnávať leňošenie a iné aktivity spojené s oddychom na posteli.

Deky odporúčame vyberať medzi dekami z hrubej priadze, či medzi fleecovými dekami. Farebne ich laďte k obliečkam, ale najmä k farbe stien, či iných dekorácií.

Keď si kúpite luxusné deky a vyberiete farebné dekoračné vankúše, vaša spálňa hneď bude vyzerať lepšie.

Malé chlpaté koberčeky

Nič nie je lepšie, ako keď ráno bosými nohami stupíte do niečoho mäkkého. Ak chcete svojej spálni dať nový impulz, umiestnite pred každú stranu manželskej postele malé chlpaté koberčeky. Biele chlpaté koberčeky sú nadčasovým kúskom, ktorý vám vydrží roky.

Sú štýlovou dekoráciou a zároveň bytovým doplnkom, ktorý je aj praktický.

Ak potrebuje vaša spálňa impulz, odporúčame vám na prázdnu stenu si umiestniť rámiky a dať do nich fotky. Skvelou možnosťou je dať si vyrobiť fotomozaiku z vlastných fotiek.

Zdroj obrázka:

Autor: Photographee.eu / Shutterstock.com

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.