Magazín o bývaní

Designová značka HAY obklopí pohodlím aj farbami

721 0

Zdroj: DesignVille.sk

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa značka HAY so svojimi tvarovo a farebne nevšednými kombináciami radí medzi špičku škandinávskeho dizajnu. Poďte sa pozrieť, aké prírastky sa objavili v ikonických kolekciách dánskej dizajnovej klasiky.

Ešte pohodlnejšie, než kedykoľvek predtým

Napríklad About A Chair alebo skrátene AAC je kolekciou, ktorá je príkladom dlhodobej spolupráce medzi dizajnérom a značkou. Keďže je rad sedacieho nábytku čím ďalej žiadanejší, objavujú sa v ňom tiež stále ďalšie varianty.

Zdroj: DesignVille.sk

Dizajnér Hee Welling má na pamäti rôznorodé potreby interiérov, v ktorých sa viac ako kedykoľvek predtým stierajú rozdiely medzi typom kancelárskym a domovským. Prišiel preto s čalúnenými variantmi Soft v kolekciách AAC aj AAL. Zachoval pritom tvaroslovia predchádzajúcich kusov, vďaka čomu sa všetky varianty budú skvele dopĺňať.

Zdroj: DesignVille.sk

Konferenčné stolíky ako pomoc pri servírovaní

Pre svoje praktické vlastnosti sú vyhľadávaným artiklom tiež odkladacie stolíky Tray Table s odnímateľným podnosom a DLM (Do not Leave Me) so šikovným držadlom. Oba spomínané prvky oceníte predovšetkým pri rôznych stretnutiach, ktoré väčšinou zahŕňajú veľa servírovania.

Zdroj: DesignVille.sk

Jedlo a pitie k príjemným stretnutiam neodmysliteľne patrí, to Škandinávci veľmi dobre vedia. Zároveň do dizajnu premietajú hlavné myšlienky svojej životnej filozofie, teda uľahčiť každodenný život predmetmi, ktoré sú príjemné na pohľad. Okrem tlmených a minimalistickejšie poňatých odtieňov sú stolíky odeté tiež do šťavnatej žltej alebo mätovo zelenej.

Či už preferujete sýte farby alebo ste priaznivci skôr tlmenejších odtieňov medzi novinkami i stálicami HAY na stránkach DesignVille.sk nájdete oboje.

Zdroj: DesignVille.sk

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.