Magazín o bývaní

Útulný byt prináša medzi štyri steny rodinné šťastie

1.74K 0

Pekný domov prispieva k harmonickým vzťahom v rodine. Obvykle stačí málo a nemusí to znamenať ani drahú rekonštrukciu.

Začnite zútulňovať od podlahy

Máte doma ešte stále koberce, ktoré sú neustálym dôvodom k hádkam o tom, kto ich vysaje? Zbavte sa ich. Výmena starých podláh za nové je dnes veľmi jednoduchá a väčšinou k tomu nepotrebujete ani žiadnych remeselníkov. Plávajúcu podlahu zvládne položiť každý. Laminátové podlahy sú naviac veľmi efektné, takže váš byt sa doslova rozžiari. Báť sa nemusíte ani veľkých investícií. Firma Diego ponúka aj veľmi lacné laminátové podlahy so systémovou garanciou až 30 rokov. Vybrať si máte možnosť z až 100 dekorov. A vysávanie? To je u laminátových podláh úplná hračka!

Na koberce ale zanevrieť nemusíte

Len tie celoplošné vymeňte za menšie dekoračné. Malé koberce zútulnia obývačku a zateplia podlahu v spálni vedľa postele. Avšak najdôležitejšie sú v detských izbách, kde na nich deti môžu odpočívať, alebo sa tu hrajú. Veľkým hitom sú preto detské hracie koberce, vďaka ktorým deťom v izbe vyrastie farma, veľkomesto, či závodná dráha pre autá.

Vylaďte svoj interiér do nových farieb

Staré záclony a závesy často kazia celý dojem i u inak pekného interiéru. Ak je to váš prípad, vymeňte ich. Pokiaľ doladíte farbu čalúnenia na sedacej súprave, na sedákoch stoličiek a na obruse s farbou závesov, priestor získa jednotný a súčasne luxusný vzhľad. Záclon sa môžete vzdať úplne a nahradiť ich praktickými žalúziami.

Z ošklivej terasy či balkónu miesto pre rodinnú grilovačku

Máte doma málo miesta na spoločné trávenie času? Skúste využívať zanedbané priestory. Často to prekvapivo bývajú staré terasy, lodžie a balkóny. Vylepšite ich. Klásť novú dlažbu môže byť náročné. Skúste to jednoducho, položte na podlahu umelý trávnik. Za chvíľku tak máte perfektné miesto na grilovanie aj víkendové rodinné raňajky.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.