Magazín o bývaní

Nestačia vám konvenčné sedačky? Nechajte si vyrobiť slovenské sedacie súpravy na mieru

2.23K 0

Ponuka sedacích súprav sa zdá byť na jednu stranu bohatá, niekedy až príliš, na druhú stranu je podozrivé, že si z nej často nedokážeme vybrať. Nevalná je taktiež kvalita týchto sedacích súprav. Poťah často nevydrží ani v záruke, aj keď obvykle sa rozpadne hneď po jej skončení. Konštrukcia je slabá, rozkladacie mechanizmy nekvalitné. Čo robiť, keď chceme lepšiu kvalitu a mať taktiež istotu pôvodu sedačky? Nechajte si ju vyrobiť na mieru u nás, na Slovensku.

Dôvodov, prečo uprednostňujeme slovenské sedačky na mieru, môže byť viac

Niekto hľadá vyššiu kvalitu prevedenia, presný dizajn výrobku, preferuje slovenský pôvod, alebo proste chce, aby mu sedacia súprava do interiéru sadla na milimeter presne. Po efektnom riešení na mieru siahnu nielen súkromné osoby, ale často aj architekti, ktorí tak dokážu zverené interiéry doladiť do toho najmenšieho detailu. Preto je vítané, že za podobným servisom nemusíme chodiť nikam za hranice. V Banskej Štiavnici funguje rodinný podnik, ktorý sedačky na mieru vyrába už od roku 1995. Zakladatelia firmy si na Slovensko priviezli švédske know how, ktoré pozdejšie obohatili o ďalšie skúsenosti z Anglicka, Francúzska aj Talianska. Dnes tato banskoštiavnická firma ponúka svetový dizajn a európsku kvalitu, ktorú máte možnosť vyskúšať a vy.

Pre výrobu sa používa slovenské masívne drevo a najkvalitnejšia hovädzia useň z európskych chovov. Európskeho pôvodu sú aj čalúnnické polyuretánové peny. Bojíte sa, že výroba sedačky na mieru bude dlho trvať? Často svoju sedačku dostanete skôr ako od bežného predajcu. Firma je schopná 95 % produktov z výrobného portfólia vyrobiť do 14 dní.

Prečo vsadiť na výrobu sedačky na mieru?

Sedačky.com – to sú slovenské sedacie súpravy na mieru s najlepším európskym know how. Pri výrobe sa používajú materiály najvyššej kvality. Žiadne náhrady ani menej kvalitné materiály. Rovnako, ako je garantovaná najvyššia kvalita prevedenia a ručnej práce. Výroba prebieha vždy na mieru, takže je možné sedačku dizajnom, veľkosťou, čalúnením a ďalšími detailmi prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Nemusíte sa však báť, že by bola výroba na mieru príliš drahou. Sedačku získate za výrobnú cenu, bez toho, aby ste v cene sedacej súpravy museli zaplatiť často aj niekoľkovrstvový sprostredkovateľský reťazec.

Chcete vedieť, ako bude vaša sedacia súprava vypadať? Napovie vám vzorková miestnosť Bratislava, ale aj referencie na stránkach firmy. Keďže ide o rodinnú firmu, majitelia neustále dozerajú na každý vyrábaný kus a budujú si so zákazníkmi osobné väzby, a to od zdania objednávky, až po odovzdanie vyrobenej sedačky na mieru.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.