Magazín o bývaní

Nákupy v Jysku vás pripravia na leto – nakúpte tam lacnejšie

173 0

Predajne Jysk sú opäť otvorené a dostupný je aj online nákup. Poďte sa pripraviť na leto a nakúpiť si všetko, čo z vašej záhrady či terasy urobí resort ako pri mori. A nezabudnite to nakúpiť lacnejšie.

Nákupy v Jysku, pokiaľ ide o záhradný nábytok, sú aktuálne so zľavou 20 až 50 %. Bola by vám táto zľava utiekla? Naučte sa svoj obľúbený obchod sledovať prostredníctvom Kupino.sk. Na ňom nájdete aktuálne letáky Jysk a s nimi aj aktuálny sezónny sortiment či zľavové akcie a výpredaje. Podobne ako tie aktuálne – letné.

Krásne leto s nábytkom z Jysku

Záhrady sa dnes premieňajú na druhú obývaciu izbu. Sedacie súpravy, jedálenské súpravy, kresielka, pohovky, kuchyne – to všetko presúvame pod pergoly či dokonca pod otvorené nebo. Vybavujete druhú obývačku, a to rozhodne nie je nič lacné. Preto sú aktuálne zľavy v Jysku skvelou príležitosťou, ako sa na toto leto, ktoré je zatiaľ väčšina Slovákov pripravená tráviť doma na záhrade, pripraviť do posledného detailu.

Poďte to, čo by ste inak utratili za letnú dovolenku v zahraničí, utratiť za perfektnú výbavu pro záhradné leňošenie. Zatiaľ čo výbava pre domáce „leháro“ vám vydrží mnoho rokov, z dovolenky by ste si odniesli len pár fotiek. A nezabudnuteľné spomienky môžete mať aj na domácu letnú grilovačku, či záhradnú party s rodinou.

Predĺžte si home office aj na leto

Alebo ho rovno zmeňte na garden office. Pohodlné záhradné kreslá pod slnečníkom, notebook na kolenách, dobré pitie a trebárs domáca zmrzlina – viete si predstaviť lepšie strávenú pracovnú dobu? V Jysku sa práve so zľavu predávajú perfektné záhradné kreslá, ktorými by ste nepohrdli ani v obývačke.

Prekopte si v lete barák

Bojíte sa, že by ste sa na záhrade v lete predsa len trochu nudili? Tak sa dajte s Jysk nábytkom a bytovým textilom do zmien. Spálňa, kúpeľňa, pracovňa, obývacia izba, jedáleň – žiadna miestnosť nemusí zostať bez užitočných zmien. Pridajte praktické úložné priestory, skrášlite všetko vankúšmi a dekami, či si dokonca od základu vybudujte domácu pracovňu. Trebárs sa vám v chrípkovej či ďalšej koronavírovej sezóne bude opäť hodiť.

JYSK – príjemný severský štýl

Severský štýl je dnes celosvetovo obľúbený. Je minimalistický, avšak nenudí. Vie ponúknuť prírodné a industriálne prvky v dokonale harmonických kombináciách. Škandinávske korene Jysk siahajú až do roku 1979, kedy sa dánsky obchodník, Lars Larsen, pustil do zlepšovania spánku a bývania vo svojej rodnej krajine. Poprvé firma expandovala roku 1984 do Nemecka, avšak dnes má už 2800 predajní v 52 štátoch sveta. Poďte aj vy objaviť kúzlo filozofie skromnosti, ktorou je značka povestná. Taktiež dôkladnosťou a čestnosťou. Zákazníkom JYSK je pritom aj dánska kráľovská rodina, takže sa ocitnete medzi VIP.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.