Magazín o bývaní

Klimatizácie do bytu sú opradené mnohými mýtmi. Ktorým z nich neveriť?

1.38K 0

Svet techniky sa rýchlo vyvíja a spolu s ním aj klimatizácie. Ak uvažujete nad kúpou klimatizácie, no odrádzajú vás fámy šíriace sa v spoločnosti, tento článok je ako stvorený pre vás. Prezradíme vám, ktorým mýtom o klimatizáciách sa neoplatí veriť.

Hneď prvým mýtom je napríklad cena klimatizácií. V minulosti boli klimatizácie veľmi drahé, našli sme ich len v hoteloch, obchodných centrách a luxusných obydliach. Cena klimatizácií však v dnešnej dobe klesla na skutočne dostupnú úroveň, a to dokonca aj v prípade značkových klimatizácií. Hneď druhým mýtom je veľkosť. Starodávne technológie spôsobovali to, že klimatizácie boli veľké a ťažké, namontovať ich do klasického bytu tak bolo prakticky nemysliteľné. Aj v tejto oblasti však klimatizácie zaznamenali obrovský pokrok a moderné klimatizácie do bytu nájdu skvelé uplatnenie aj v menších obydliach. Ich výkon pritom nešiel do úzadia na úkor veľkosti, moderné technológie, ktoré nájdete v dnešných klimatizáciách sa postarajú o rýchle vychladenie aj väčších miestností.

A čo vírusy a kvalita vzduchu?

V minulosti ste klimatizovanú miestnosť rozoznali na základe zápachu, ktorý z klimatizácií vychádzal. Tento zápach nebol len „estetickým“ problémom, ale jeho súčasťou boli aj rôzne vírusy a baktérie, ktoré z klimatizácie vychádzali. Aj tieto problémy sú však minulosťou. Moderné klimatizácie sú vybavené radou filtrov, ktoré očistia vzduch vychádzajúci z klimatizácie od prachu, batérií, vírusov a alergénov. Vzduch vychádzajúci z klimatizácie je tak neporovnateľne čistejší ako bežný vzduch zvonku. Klimatizáciu môžete jednoducho ovládať aj cez smartfón, prípadne ju nechať, nech automaticky udržiava teplotu. Vďaka týmto vymoženostiam bude váš život s klimatizáciou mimoriadne jednoduchý.

Samozrejme, pri výbere je dôležité dbať na kvalitu a kupovať značkovú klimatizáciu od overeného výrobcu. Naším tipom sú moderné klimatizácie Samsung, ktoré prinášajú mnoho praktických riešení. Viac o nich sa dozviete na webe – https://www.samsungklima.sk. Tak neváhajte a doprajte si svoju súkromnú klimatizáciu aj vy!


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.