Magazín o bývaní

Podlahové značenie a jeho orientačné znaky: Majú väčší význam?

278 0

Aj napriek tomu, že o samotnom značení podláh sa v súčasnej dobe tak často nehovorí, je veľmi dôležité. Realizuje sa najčastejšie v rámci väčších priemyselných a obchodných podnikoch, pričom význam spočíva najmä vo vyššej bezpečnosti.

Je pravdou, že mnohí ľudia si v rámci podlahového značenia všímajú hlavne estetickú stránku, no tá v tomto prípade nie je prvoradá. Na prvom mieste sú hlavne praktické vlastnosti, ktoré podlahové značenie prináša. Napríklad, zvyšuje bezpečnosť. Keďže sa môže realizovať v priemyselných, ale aj obchodných podnikoch, zvyšuje bezpečnosť u zamestnancov aj zákazníkov. Napríklad tým, že zabraňuje pošmyknutiu.

Určovanie jednotlivých smerov

Najpodstatnejší význam podlahového značenia však zaručene spočíva v určovaní jednotlivých smerov. Vo väčších podnikoch sa orientuje predsa len o čo si ťažšie, preto je prilepenie pások na podlahu so šípkami skvelým riešením. Pásky však tiež môžu predstavovať jednotlivé názvy miestností, ako je sklad či sekretariát.

Jedinečný dojem pre zákazníka

Estetická funkcia podlahového značenia je jednoducho zaručená. Pásky si totiž na značenie podláh môžete vyberať podľa vlastného vkusu. A verte či nie, výber je poriadne široký. V zákazníkovi to tak môže zanechať dobrý dojem, čo určite radi oceníte. Keďže máte na výber viacero farieb, skúste si vybrať také, ktoré budú ladiť aj s vašou značkou.

Jaclean ako spoľahlivý partner

Jaclean je spoločnosť, ktorá sa podlahovým značením zaoberá už viac ako 16 rokov. Nepôsobí len na Slovensku, ale aj v Českej republike, Nemecku či Rakúsku. Prečo práve táto spoločnosť? Odpoveď je jednoduchá. Zamestnáva totiž vysoko kvalifikovaných ľudí, ktorí majú v danej oblasti roky praxe. Zároveň si zakladá na dlhodobých vzťahoch s klientami, ktorí si u nich radi rezervujú služby opakovane.


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.