Magazín o bývaní

Zariaďte si svoju garáž tak, aby ste mohli vystavovať svoje autá!

867 0

Chystáte sa zariaďovať novú garáž a rozmýšľate, na čo by ste pri zariaďovaní mali dbať? Ak máte radi svoje štýlové auto, mali by ste na neho rozhodne myslieť aj pri zariaďovaní garáže!

Pred tým, ako vôbec začnete so zariaďovaním garáže, by ste si mali ujasniť, na čo bude vlastne garáž primárne slúžiť. Ak ju plánujete využívať ako skladisko rôznych vecí, plus parkovisko pre bicykle, prípadne, motorku, priestor by ste mali vyplniť poličkami, vďaka ktorým budú mať všetky veci svoje miesto. V takomto prípade vám postačí aj menšia garáž a nemusíte rátať s priestorom pre auto. Ak však garáž staviate s cieľom bezpečného ukrytia vášho štvorkolesového miláčika, k jej zariadeniu musíte pristupovať špecificky.

V prvom rade by ste mali poznať proporcie vášho auta. Na veľké SUV budete potrebovať o dosť väčšiu garáž ako na malé mestské auto. Myslite aj na to, aby sa vám vedľa zaparkovaného auta do garáže zmestili aj ďalšie potrebné veci, napríklad pneumatiky, bicykle, či ďalšie predmety a zariadenia, ktoré v garáži zvyknete skladovať. Výhodné je zaobstarať si garážové regály, na ktoré môžete ukladať jednotlivé veci a mať ich tak prehľadne a elegantne usporiadané.

Garáž, v ktorej vaše auto vynikne

Špecifický prípad nastáva, ak máte svoje auto naozaj radi. Ak máte naviac športové auto, napríklad štýlový Abarth 595 Pista či Abarth Competizione, určite sa na neho chcete pozerať, prípadne ho ukazovať priateľom, ktorí ku vám prídu na návštevu. V takomto prípade je dobré navrhnúť garáž tak, aby ste v nej mohli svoje autá vystavovať. Napríklad, ak máte garáž spojenú s domom, môžete jej stenu vybaviť oknom, či dokonca presklenou plochou, cez ktorú budete môcť svoje auto obdivovať z pohodlia obývačky. Dobré je mať dostatočne veľkú garáž, v ktorej bude mať napríklad váš Abarth Esseesse dostatok miesta a budete môcť okolo neho chodiť a obdivovať ho.

Tak neváhajte a zariaďte dokonalú garáž pre svojho štvorkolesového miláčika aj vy!

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.